У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Могилів-Подільський о 16.30 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 19.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сулятицька, Ізраїлівка, Вендичани, Немерчі, Котюжани, Лісове, Володіївці, Копай, Мартинівка, Митки, Киянівка, Бар, Степанки, Чернятин, Матейкове, Чапаївка, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 16.30
Сулятицька 16.44 1 хв  16.45 14 хв 
Ізраїлівка 16.55 1 хв  16.56 25 хв 
Вендичани 17.10 1 хв  17.11 40 хв 
Немерчі 17.22 1 хв  17.23 52 хв 
Котюжани 17.38 1 хв  17.39 1 г  8 хв 
Лісове 17.48 1 хв  17.49 1 г  18 хв 
Володіївці 17.53 1 хв  17.54 1 г  23 хв 
Копай 17.58 1 хв  17.59 1 г  28 хв 
Мартинівка 18.07 1 хв  18.08 1 г  37 хв 
Митки 18.15 1 хв  18.16 1 г  45 хв 
Киянівка 18.21 1 хв  18.22 1 г  51 хв 
Бар 18.31 1 хв  18.32 2 г  1 хв 
Степанки 18.39 1 хв  18.40 2 г  9 хв 
Чернятин 18.48 1 хв  18.49 2 г  18 хв 
Матейкове 18.53 1 хв  18.54 2 г  23 хв 
Чапаївка 19.01 1 хв  19.02 2 г  31 хв 
Жмеринка-Подільська 19.12 1 хв  19.13 2 г  42 хв 
Жмеринка-Пас. 19.24 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6334 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031