У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6334 Помічна — Олександрія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6334 сполученням Помічна - Олександрія відправляється зі станції Помічна о 15.40 і прибуває на станцію Олександрія о 19.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Звірове, Новаківка, 248 Км, Шостаківка, Кропивницький, Канатове, 317 Км, Чорноліська, Знам'янка-2, Знам'янка-Пас., Морозівка, Користівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 15.40
Локомотивне Депо 15.45 1 хв  15.46 5 хв 
Якимівка 15.52 1 хв  15.53 12 хв 
Звірове 16.01 1 хв  16.02 21 хв 
Новоукраїнка 16.11 2 хв  16.13 31 хв 
230 Км 16.20 1 хв  16.21 40 хв 
Новаківка 16.25 1 хв  16.26 45 хв 
Плетений Ташлик 16.35 1 хв  16.36 55 хв 
246 Км 16.39 1 хв  16.40 59 хв 
248 Км 16.43 1 хв  16.44 1 г  3 хв 
Мар'янівка 16.49 1 хв  16.50 1 г  9 хв 
261 Км 16.56 1 хв  16.57 1 г  16 хв 
Шостаківка 17.01 1 хв  17.02 1 г  21 хв 
Лелеківка 17.14 1 хв  17.15 1 г  34 хв 
286 Км 17.26 1 хв  17.27 1 г  46 хв 
Кропивницький 17.31 3 хв  17.34 1 г  51 хв 
290 Км 17.38 2 хв  17.40 1 г  58 хв 
Можарове 17.45 1 хв  17.46 2 г  5 хв 
Канатове 17.53 1 хв  17.54 2 г  13 хв 
Барвінкове 17.59 1 хв  18.00 2 г  19 хв 
Трепівка 18.05 1 хв  18.06 2 г  25 хв 
317 Км 18.10 1 хв  18.11 2 г  30 хв 
Кучерівка 18.14 1 хв  18.15 2 г  34 хв 
325 Км 18.20 1 хв  18.21 2 г  40 хв 
Чорноліська 18.23 1 хв  18.24 2 г  43 хв 
Водяна 18.28 1 хв  18.29 2 г  48 хв 
Колгоспна 18.32 1 хв  18.33 2 г  52 хв 
Знам'янка-2 18.35 1 хв  18.36 2 г  55 хв 
Вагонне депо 18.41 1 хв  18.42 3 г  1 хв 
Знам'янка-Сортувальна 18.44 1 хв  18.45 3 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 18.51 3 хв  18.54 3 г  11 хв 
309 Км 19.05 1 хв  19.06 3 г  25 хв 
Пантаївка 19.15 1 хв  19.16 3 г  35 хв 
Морозівка 19.21 1 хв  19.22 3 г  41 хв 
Алеївка 19.28 1 хв  19.29 3 г  48 хв 
Протопопівка 19.32 1 хв  19.33 3 г  52 хв 
Користівка 19.37 1 хв  19.38 3 г  57 хв 
Олександрія 19.47 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6334 Помічна — Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031