У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6335 Бахмач-Пас. — Прилуки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6335 сполученням Бахмач-Пас. - Прилуки відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 12.39 і прибуває на станцію Прилуки о 15.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 668 Км, Варварівський, 684 Км, Рожнівка, Ічня, 720 Км, 727 Км, 732 Км, 738 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 12.39
Бахмач-Київський 12.45 15 хв  13.00 6 хв 
668 Км 13.11 1 хв  13.12 32 хв 
Гришки 13.19 1 хв  13.20 40 хв 
Варварівський 13.24 1 хв  13.25 45 хв 
Осинівка 13.31 1 хв  13.32 52 хв 
684 Км 13.38 1 хв  13.39 59 хв 
Більмачівка 13.46 1 хв  13.47 1 г  7 хв 
Рожнівка 13.56 1 хв  13.57 1 г  17 хв 
702 Км 14.04 1 хв  14.05 1 г  25 хв 
Ічня 14.14 1 хв  14.15 1 г  35 хв 
Августівський 14.26 1 хв  14.27 1 г  47 хв 
720 Км 14.33 1 хв  14.34 1 г  54 хв 
Коломійцеве 14.41 1 хв  14.42 2 г  2 хв 
727 Км 14.50 1 хв  14.51 2 г  11 хв 
729 Км 14.55 1 хв  14.56 2 г  16 хв 
732 Км 15.01 1 хв  15.02 2 г  22 хв 
Заїзд 15.07 1 хв  15.08 2 г  28 хв 
738 Км 15.14 1 хв  15.15 2 г  35 хв 
Прилуки 15.24 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6335 Бахмач-Пас. — Прилуки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031