У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6335 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6335 сполученням Жмеринка-Пас. - Могилів-Подільський відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 21.52 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 00.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жмеринка-Подільська, Матейкове, Степанки, Бар, Киянівка, Митки, Мартинівка, Копай, Володіївці, Лісове, Котюжани, Немерчі, Вендичани, Ізраїлівка, Сулятицька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 21.52
Жмеринка-Подільська 22.05 1 хв  22.06 13 хв 
Матейкове 22.20 1 хв  22.21 28 хв 
Степанки 22.34 1 хв  22.35 42 хв 
Бар 22.43 2 хв  22.45 51 хв 
Киянівка 22.55 1 хв  22.56 1 г  3 хв 
Митки 23.02 1 хв  23.03 1 г  10 хв 
Мартинівка 23.09 1 хв  23.10 1 г  17 хв 
Копай 23.18 1 хв  23.19 1 г  26 хв 
Володіївці 23.24 1 хв  23.25 1 г  32 хв 
Лісове 23.29 1 хв  23.30 1 г  37 хв 
Котюжани 23.39 1 хв  23.40 1 г  47 хв 
Немерчі 23.54 1 хв  23.55 2 г  2 хв 
Вендичани 00.07 3 хв  00.10 2 г  15 хв 
Ізраїлівка 00.21 1 хв  00.22 2 г  29 хв 
Сулятицька 00.33 1 хв  00.34 2 г  41 хв 
Могилів-Подільський 00.50 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6335 Жмеринка-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031