У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6336 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6336 сполученням Могилів-Подільський - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Могилів-Подільський о 04.05 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сулятицька, Ізраїлівка, Вендичани, Немерчі, Котюжани, Лісове, Володіївці, Копай, Мартинівка, Митки, Киянівка, Бар, Степанки, Чернятин, Матейкове, Чапаївка, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 04.05
Сулятицька 04.19 1 хв  04.20 14 хв 
Ізраїлівка 04.32 1 хв  04.33 27 хв 
Вендичани 04.47 1 хв  04.48 42 хв 
Немерчі 04.59 1 хв  05.00 54 хв 
Котюжани 05.15 1 хв  05.16 1 г  10 хв 
Лісове 05.25 1 хв  05.26 1 г  20 хв 
Володіївці 05.30 1 хв  05.31 1 г  25 хв 
Копай 05.34 1 хв  05.35 1 г  29 хв 
Мартинівка 05.46 1 хв  05.47 1 г  41 хв 
Митки 05.53 1 хв  05.54 1 г  48 хв 
Киянівка 05.59 1 хв  06.00 1 г  54 хв 
Бар 06.10 1 хв  06.11 2 г  5 хв 
Степанки 06.18 1 хв  06.19 2 г  13 хв 
Чернятин 06.26 1 хв  06.27 2 г  21 хв 
Матейкове 06.33 1 хв  06.34 2 г  28 хв 
Чапаївка 06.41 1 хв  06.42 2 г  36 хв 
Жмеринка-Подільська 06.52 1 хв  06.53 2 г  47 хв 
Жмеринка-Пас. 07.04 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6336 Могилів-Подільський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031