У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6337/6338 Здолбунів-Пас. — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6337/6338 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 21.40 і прибуває на станцію Сарни о 00.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Решуцьк, Олександрія-Рівненська, Любомирськ, Лісопіль, Рокитне(39 Км), Моквин, Малинськ, Немовичі, 84 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 21.40
Квасилів 21.45 1 хв  21.46 5 хв 
Басів Кут 21.50 1 хв  21.51 10 хв 
Дворецька 21.57 1 хв  21.58 17 хв 
Рівне 22.01 4 хв  22.05 21 хв 
Шпанів 22.13 1 хв  22.14 33 хв 
Решуцьк 22.23 1 хв  22.24 43 хв 
Кустин 22.28 1 хв  22.29 48 хв 
Олександрія-Рівненська 22.33 1 хв  22.34 53 хв 
Волошки 22.38 1 хв  22.39 58 хв 
Любомирськ 22.46 1 хв  22.47 1 г  6 хв 
Кам'яна Гора 22.52 1 хв  22.53 1 г  12 хв 
Лісопіль 23.01 1 хв  23.02 1 г  21 хв 
Костопіль 23.08 3 хв  23.11 1 г  28 хв 
Рокитне(39 Км) 23.18 1 хв  23.19 1 г  38 хв 
Пісків 23.24 1 хв  23.25 1 г  44 хв 
Моквин 23.32 1 хв  23.33 1 г  52 хв 
Яринівка 23.39 1 хв  23.40 1 г  59 хв 
Малинськ 23.49 1 хв  23.50 2 г  9 хв 
Карачун 23.56 1 хв  23.57 2 г  16 хв 
Немовичі 00.06 1 хв  00.07 2 г  26 хв 
79 Км 00.15 1 хв  00.16 2 г  35 хв 
84 Км 00.23 1 хв  00.24 2 г  43 хв 
Сарни 00.30 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6337/6338 Здолбунів-Пас. — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728