У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6338 Сватово — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6338 сполученням Сватово - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Сватово о 12.45 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 14.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Красноріченська, Гончарівка, Калинівка, Кривошиївка, Учнівський, Куземівка, Берестова, 849 Км, Кислівка, Шапарівка, 838 Км, Піщане, 831 Км, Ливарний, Курилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сватово 12.45
Красноріченська 12.56 1 хв  12.57 11 хв 
Гончарівка 13.01 1 хв  13.02 16 хв 
Калинівка 13.06 1 хв  13.07 21 хв 
Кривошиївка 13.11 1 хв  13.12 26 хв 
Учнівський 13.16 1 хв  13.17 31 хв 
Куземівка 13.25 4 хв  13.29 40 хв 
Берестова 13.33 1 хв  13.34 48 хв 
849 Км 13.38 1 хв  13.39 53 хв 
Кислівка 13.54 1 хв  13.55 1 г  9 хв 
Шапарівка 13.58 1 хв  13.59 1 г  13 хв 
838 Км 14.02 1 хв  14.03 1 г  17 хв 
Піщане 14.06 1 хв  14.07 1 г  21 хв 
831 Км 14.10 1 хв  14.11 1 г  25 хв 
Ливарний 14.14 1 хв  14.15 1 г  29 хв 
Курилівка 14.23 1 хв  14.24 1 г  38 хв 
Куп'янськ-Вузловий 14.33 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6338 Сватово — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031