У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 05.14 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прибережне, Дружба, Кароліно-Бугаз, Путійська, Зоря, Пост 22 Км, 13 Км, Одеса-Західна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 05.14
Тіра 05.19 1 хв  05.20 5 хв 
Шабо 05.26 1 хв  05.27 12 хв 
Прибережне 05.33 1 хв  05.34 19 хв 
Бугаз 05.39 1 хв  05.40 25 хв 
Сонячна 05.44 1 хв  05.45 30 хв 
Дружба 05.47 1 хв  05.48 33 хв 
Морська 05.51 1 хв  05.52 37 хв 
Лиманська 05.55 1 хв  05.56 41 хв 
Кароліно-Бугаз 06.00 1 хв  06.01 46 хв 
Нагірна 06.04 1 хв  06.05 50 хв 
Студентська 06.07 1 хв  06.08 53 хв 
Путійська 06.11 1 хв  06.12 57 хв 
41 Км 06.17 1 хв  06.18 1 г  3 хв 
Барабой 06.22 1 хв  06.23 1 г  8 хв 
Зоря 06.27 1 хв  06.28 1 г  13 хв 
Аккаржа 06.34 1 хв  06.35 1 г  20 хв 
Пост 25 Км 06.39 2 хв  06.41 1 г  25 хв 
Пост 22 Км 06.45 1 хв  06.46 1 г  31 хв 
Ім. І. А. Ємця 06.49 1 хв  06.50 1 г  35 хв 
Ксенієве 06.54 1 хв  06.55 1 г  40 хв 
13 Км 06.59 1 хв  07.00 1 г  45 хв 
Сухий Лиман 07.03 1 хв  07.04 1 г  49 хв 
9 Км 07.07 1 хв  07.08 1 г  53 хв 
Одеса-Західна 07.11 1 хв  07.12 1 г  57 хв 
Одеса-Застава-1 07.20 1 хв  07.21 2 г  6 хв 
Дальницький 07.23 1 хв  07.24 2 г  9 хв 
Одеса-Поїзна 07.29 1 хв  07.30 2 г  15 хв 
Одеса-Мала 07.33 2 хв  07.35 2 г  19 хв 
Одеса-Головна 07.40 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6341 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031