У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341-6342 Гракове — Куп'янськ-Південний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341-6342 сполученням Гракове - Куп'янськ-Південний відправляється зі станції Гракове о 05.08 і прибуває на станцію Куп'янськ-Південний о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бурлуцький, Шевченкове-Південне, Гроза, Соляниківка, Кар'єр, 127 Км, 130 Км, Куп'янськ-Вузловий, Парк Східного Прибуття, 152 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 05.08
Пролісний 05.15 1 хв  05.16 7 хв 
Бурлуцький 05.20 1 хв  05.21 12 хв 
86 Км 05.25 1 хв  05.26 17 хв 
Шевченкове-Південне 05.34 1 хв  05.35 26 хв 
Первомайське-Південне 05.42 1 хв  05.43 34 хв 
Гроза 05.50 1 хв  05.51 42 хв 
Тишківський 05.55 1 хв  05.56 47 хв 
Соляниківка 05.59 1 хв  06.00 51 хв 
Старовірівка 06.04 1 хв  06.05 56 хв 
Кар'єр 06.09 1 хв  06.10 1 г  1 хв 
Осадьківка 06.13 1 хв  06.14 1 г  5 хв 
127 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  8 хв 
Прокопівка 06.20 1 хв  06.21 1 г  12 хв 
130 Км 06.24 1 хв  06.25 1 г  16 хв 
Осинове 06.29 1 хв  06.30 1 г  21 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.38 42 хв  07.20 1 г  30 хв 
Куп'янськ-Сорт 07.25 1 хв  07.26 2 г  17 хв 
Парк Східного Прибуття 07.29 1 хв  07.30 2 г  21 хв 
Оливине 07.33 1 хв  07.34 2 г  25 хв 
152 Км 07.37 1 хв  07.38 2 г  29 хв 
Естакадний 07.41 1 хв  07.42 2 г  33 хв 
Куп'янськ-Південний 07.44 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6341-6342 Гракове — Куп'янськ-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031