У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341-6342 Сарни — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341-6342 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Сарни о 04.40 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 79 Км, Карачун, Яринівка, Пісків, Костопіль, Кам'яна Гора, Волошки, Кустин, Шпанів, Дворецька, Квасилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 04.40
84 Км 04.47 1 хв  04.48 7 хв 
79 Км 04.53 1 хв  04.54 13 хв 
Немовичі 05.02 1 хв  05.03 22 хв 
Карачун 05.12 1 хв  05.13 32 хв 
Малинськ 05.20 1 хв  05.21 40 хв 
Яринівка 05.30 1 хв  05.31 50 хв 
Моквин 05.38 1 хв  05.39 58 хв 
Пісків 05.46 1 хв  05.47 1 г  6 хв 
Рокитне(39 Км) 05.52 1 хв  05.53 1 г  12 хв 
Костопіль 06.00 1 хв  06.01 1 г  20 хв 
Лісопіль 06.06 1 хв  06.07 1 г  26 хв 
Кам'яна Гора 06.14 1 хв  06.15 1 г  34 хв 
Любомирськ 06.21 1 хв  06.22 1 г  41 хв 
Волошки 06.28 1 хв  06.29 1 г  48 хв 
Олександрія-Рівненська 06.33 1 хв  06.34 1 г  53 хв 
Кустин 06.38 1 хв  06.39 1 г  58 хв 
Решуцьк 06.44 1 хв  06.45 2 г  4 хв 
Шпанів 06.54 1 хв  06.55 2 г  14 хв 
Рівне 07.04 7 хв  07.11 2 г  24 хв 
Дворецька 07.14 1 хв  07.15 2 г  34 хв 
Басів Кут 07.20 1 хв  07.21 2 г  40 хв 
Квасилів 07.26 1 хв  07.27 2 г  46 хв 
Здолбунів-Пас. 07.33 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6341-6342 Сарни — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30