У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341/6342 Сарни — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341/6342 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Сарни о 04.40 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 79 Км, Карачун, Яринівка, Пісків, Костопіль, Кам'яна Гора, Волошки, Кустин, Шпанів, Дворецька, Квасилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 04.40
84 Км 04.47 1 хв  04.48 7 хв 
79 Км 04.53 1 хв  04.54 13 хв 
Немовичі 05.02 1 хв  05.03 22 хв 
Карачун 05.12 1 хв  05.13 32 хв 
Малинськ 05.20 1 хв  05.21 40 хв 
Яринівка 05.30 1 хв  05.31 50 хв 
Моквин 05.38 1 хв  05.39 58 хв 
Пісків 05.46 1 хв  05.47 1 г  6 хв 
Рокитне(39 Км) 05.52 1 хв  05.53 1 г  12 хв 
Костопіль 06.00 1 хв  06.01 1 г  20 хв 
Лісопіль 06.06 1 хв  06.07 1 г  26 хв 
Кам'яна Гора 06.14 1 хв  06.15 1 г  34 хв 
Любомирськ 06.21 1 хв  06.22 1 г  41 хв 
Волошки 06.28 1 хв  06.29 1 г  48 хв 
Олександрія-Рівненська 06.33 1 хв  06.34 1 г  53 хв 
Кустин 06.38 1 хв  06.39 1 г  58 хв 
Решуцьк 06.44 1 хв  06.45 2 г  4 хв 
Шпанів 06.54 1 хв  06.55 2 г  14 хв 
Рівне 07.04 7 хв  07.11 2 г  24 хв 
Дворецька 07.14 1 хв  07.15 2 г  34 хв 
Басів Кут 07.20 1 хв  07.21 2 г  40 хв 
Квасилів 07.26 1 хв  07.27 2 г  46 хв 
Здолбунів-Пас. 07.33 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6341/6342 Сарни — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728