У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6341 Заболоття — Брест-Центральний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6341 сполученням Заболоття - Брест-Центральний відправляється зі станції Заболоття о 12.00 і прибуває на станцію Брест-Центральний о 15.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хотислав, Мельники, Малорита, Пожежин, Роматово, Закрутин, Борова, Дубок, Жемчужина, Кам'янна, Мухавець, Березова Роща, Брест-Південний, Юго-Запад, Брест-Поліський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заболоття 12.00
Хотислав 13.13 1 г 14.13 1 г  13 хв 
Мельники 14.20 1 хв  14.21 2 г  20 хв 
Малорита 14.29 5 хв  14.34 2 г  29 хв 
Пожежин 14.45 1 хв  14.46 2 г  45 хв 
Роматово 14.50 1 хв  14.51 2 г  50 хв 
Закрутин 15.00 4 хв  15.04 3 г 
Борова 15.08 1 хв  15.09 3 г  8 хв 
Дубок 15.14 1 хв  15.15 3 г  14 хв 
Жемчужина 15.18 1 хв  15.19 3 г  18 хв 
Кам'янна 15.23 1 хв  15.24 3 г  23 хв 
Мухавець 15.28 1 хв  15.29 3 г  28 хв 
Березова Роща 15.32 1 хв  15.33 3 г  32 хв 
Брест-Південний 15.39 2 хв  15.41 3 г  39 хв 
Юго-Запад 15.45 1 хв  15.46 3 г  45 хв 
Брест-Поліський 15.50 2 хв  15.52 3 г  50 хв 
Брест-Центральний 15.58 3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6341 Заболоття — Брест-Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031