У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6342 Брест-Центральний — Заболоття Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6342 сполученням Брест-Центральний - Заболоття відправляється зі станції Брест-Центральний о 06.24 і прибуває на станцію Заболоття о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Брест-Поліський, Юго-Запад, Брест-Південний, Мухавець, Закрутин, Малорита, Хотислав.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Брест-Центральний 06.24
Брест-Поліський 06.31 1 хв  06.32 7 хв 
Юго-Запад 06.36 1 хв  06.37 12 хв 
Брест-Південний 06.41 2 хв  06.43 17 хв 
Мухавець 06.48 1 хв  06.49 24 хв 
Закрутин 07.02 2 хв  07.04 38 хв 
Малорита 07.22 2 хв  07.24 58 хв 
Хотислав 07.37 1 г 08.37 1 г  13 хв 
Заболоття 07.50 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6342 Брест-Центральний — Заболоття можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031