У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6343 Заболоття — Брест-Центральний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6343 сполученням Заболоття - Брест-Центральний відправляється зі станції Заболоття о 15.40 і прибуває на станцію Брест-Центральний о 19.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хотислав, Мельники, Малорита, Пожежин, Роматово, Закрутин, Борова, Дубок, Жемчужина, Кам'янна, Мухавець, Березова Роща, Брест-Південний, Юго-Запад, Брест-Поліський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Заболоття 15.40
Хотислав 16.53 1 г 17.53 1 г  13 хв 
Мельники 18.00 1 хв  18.01 2 г  20 хв 
Малорита 18.09 2 хв  18.11 2 г  29 хв 
Пожежин 18.21 1 хв  18.22 2 г  41 хв 
Роматово 18.26 1 хв  18.27 2 г  46 хв 
Закрутин 18.35 3 хв  18.38 2 г  55 хв 
Борова 18.42 1 хв  18.43 3 г  2 хв 
Дубок 18.48 1 хв  18.49 3 г  8 хв 
Жемчужина 18.52 1 хв  18.53 3 г  12 хв 
Кам'янна 18.57 1 хв  18.58 3 г  17 хв 
Мухавець 19.02 1 хв  19.03 3 г  22 хв 
Березова Роща 19.06 1 хв  19.07 3 г  26 хв 
Брест-Південний 19.13 2 хв  19.15 3 г  33 хв 
Юго-Запад 19.19 1 хв  19.20 3 г  39 хв 
Брест-Поліський 19.24 2 хв  19.26 3 г  44 хв 
Брест-Центральний 19.32 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6343 Заболоття — Брест-Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031