У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6344 Брест-Центральний — Заболоття Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6344 сполученням Брест-Центральний - Заболоття відправляється зі станції Брест-Центральний о 08.44 і прибуває на станцію Заболоття о 10.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Брест-Поліський, Юго-Запад, Брест-Південний, Березова Роща, Мухавець, Кам'янна, Жемчужина, Дубок, Борова, Закрутин, Роматово, Пожежин, Малорита, Мельники, Хотислав.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Брест-Центральний 08.44
Брест-Поліський 08.51 2 хв  08.53 7 хв 
Юго-Запад 08.57 1 хв  08.58 13 хв 
Брест-Південний 09.02 2 хв  09.04 18 хв 
Березова Роща 09.08 1 хв  09.09 24 хв 
Мухавець 09.12 1 хв  09.13 28 хв 
Кам'янна 09.17 1 хв  09.18 33 хв 
Жемчужина 09.22 1 хв  09.23 38 хв 
Дубок 09.26 1 хв  09.27 42 хв 
Борова 09.32 1 хв  09.33 48 хв 
Закрутин 09.37 1 хв  09.38 53 хв 
Роматово 09.45 1 хв  09.46 1 г  1 хв 
Пожежин 09.50 1 хв  09.51 1 г  6 хв 
Малорита 10.03 2 хв  10.05 1 г  19 хв 
Мельники 10.12 1 хв  10.13 1 г  28 хв 
Хотислав 10.21 45 хв  11.06 1 г  37 хв 
Заболоття 10.19 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6344 Брест-Центральний — Заболоття можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031