У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6345 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6345 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 13.45 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 16.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шабо, Бугаз, Дружба, Лиманська, Нагірна, Путійська, Барабой, Аккаржа, Пост 22 Км, Ксенієве, Сухий Лиман, Одеса-Західна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 13.45
Тіра 13.50 1 хв  13.51 5 хв 
Шабо 13.57 1 хв  13.58 12 хв 
Прибережне 14.04 1 хв  14.05 19 хв 
Бугаз 14.12 4 хв  14.16 27 хв 
Сонячна 14.20 1 хв  14.21 35 хв 
Дружба 14.23 1 хв  14.24 38 хв 
Морська 14.27 1 хв  14.28 42 хв 
Лиманська 14.31 1 хв  14.32 46 хв 
Кароліно-Бугаз 14.36 1 хв  14.37 51 хв 
Нагірна 14.40 1 хв  14.41 55 хв 
Студентська 14.43 1 хв  14.44 58 хв 
Путійська 14.47 1 хв  14.48 1 г  2 хв 
41 Км 14.53 1 хв  14.54 1 г  8 хв 
Барабой 14.58 1 хв  14.59 1 г  13 хв 
Колгоспна 15.03 1 хв  15.04 1 г  18 хв 
Аккаржа 15.09 1 хв  15.10 1 г  24 хв 
Пост 25 Км 15.15 2 хв  15.17 1 г  30 хв 
Пост 22 Км 15.21 1 хв  15.22 1 г  36 хв 
Ім. І. А. Ємця 15.25 1 хв  15.26 1 г  40 хв 
Ксенієве 15.30 1 хв  15.31 1 г  45 хв 
13 Км 15.35 1 хв  15.36 1 г  50 хв 
Сухий Лиман 15.39 1 хв  15.40 1 г  54 хв 
9 Км 15.43 1 хв  15.44 1 г  58 хв 
Одеса-Західна 15.47 1 хв  15.48 2 г  2 хв 
Житомирська 15.51 1 хв  15.52 2 г  6 хв 
Одеса-Поїзна 15.57 1 хв  15.58 2 г  12 хв 
Одеса-Мала 16.01 2 хв  16.03 2 г  16 хв 
Одеса-Головна 16.09 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6345 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30