У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6345 Гракове — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6345 сполученням Гракове - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Гракове о 11.16 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 12.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пролісний, Бурлуцький, 86 Км, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Гроза, Тишківський, Соляниківка, Старовірівка, Кар'єр, Осадьківка, 127 Км, Прокопівка, 130 Км, Осинове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 11.16
Пролісний 11.23 1 хв  11.24 7 хв 
Бурлуцький 11.28 1 хв  11.29 12 хв 
86 Км 11.33 1 хв  11.34 17 хв 
Шевченкове-Південне 11.43 2 хв  11.45 27 хв 
Первомайське-Південне 11.52 1 хв  11.53 36 хв 
Гроза 12.01 1 хв  12.02 45 хв 
Тишківський 12.07 1 хв  12.08 51 хв 
Соляниківка 12.10 1 хв  12.11 54 хв 
Старовірівка 12.15 1 хв  12.16 59 хв 
Кар'єр 12.20 1 хв  12.21 1 г  4 хв 
Осадьківка 12.26 1 хв  12.27 1 г  10 хв 
127 Км 12.29 1 хв  12.30 1 г  13 хв 
Прокопівка 12.32 2 хв  12.34 1 г  16 хв 
130 Км 12.37 1 хв  12.38 1 г  21 хв 
Осинове 12.41 1 хв  12.42 1 г  25 хв 
Куп'янськ-Вузловий 12.49 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6345 Гракове — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031