У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6345-6343 Гречани — Ларга Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6345-6343 сполученням Гречани - Ларга відправляється зі станції Гречани о 21.04 і прибуває на станцію Ларга о 01.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Малиничі, Розсоша, Буйволовецький, Кадіївка, Ярмолинці, Лошківці, Нестерівці, Сахкамінь, Гуменці, Кам'янець-Подільський, Мукша, Магістраль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 21.04
Шаровечка 21.12 1 хв  21.13 8 хв 
Малиничі 21.21 1 хв  21.22 17 хв 
Вовківці 21.29 1 хв  21.30 25 хв 
Розсоша 21.33 1 хв  21.34 29 хв 
Скібневе 21.37 1 хв  21.38 33 хв 
Буйволовецький 21.45 1 хв  21.46 41 хв 
Волудринці 21.53 1 хв  21.54 49 хв 
Кадіївка 21.57 1 хв  21.58 53 хв 
Шевченка 22.02 1 хв  22.03 58 хв 
Ярмолинці 22.10 1 хв  22.11 1 г  6 хв 
Савинці 22.21 1 хв  22.22 1 г  17 хв 
Лошківці 22.28 1 хв  22.29 1 г  24 хв 
Дунаївці 22.33 1 хв  22.34 1 г  29 хв 
Нестерівці 22.44 1 хв  22.45 1 г  40 хв 
Балин 22.56 1 хв  22.57 1 г  52 хв 
Сахкамінь 23.04 1 хв  23.05 2 г 
Нігин 23.10 1 хв  23.11 2 г  6 хв 
Гуменці 23.21 1 хв  23.22 2 г  17 хв 
Цементник 23.29 1 хв  23.30 2 г  25 хв 
Кам'янець-Подільський 23.37 28 хв  00.05 2 г  33 хв 
232 Км 00.12 1 хв  00.13 3 г  8 хв 
Мукша 00.24 1 хв  00.25 3 г  20 хв 
Велика Слобідка 00.33 1 хв  00.34 3 г  29 хв 
Магістраль 00.39 1 хв  00.40 3 г  35 хв 
Ленківці 00.51 1 хв  00.52 3 г  47 хв 
Ларга 01.10 4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6345-6343 Гречани — Ларга можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031