У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6346 Ларга — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6346 сполученням Ларга - Хмельницький відправляється зі станції Ларга о 05.39 і прибуває на станцію Хмельницький о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Велика Слобідка, Кам'янець-Подільський, Нігин, Нестерівці, Савинці, Кадіївка, Скібневе, Малиничі, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ларга 05.39
Ленківці 05.58 1 хв  05.59 19 хв 
Магістраль 06.08 1 хв  06.09 29 хв 
Велика Слобідка 06.14 1 хв  06.15 35 хв 
Мукша 06.23 1 хв  06.24 44 хв 
232 Км 06.34 1 хв  06.35 55 хв 
Кам'янець-Подільський 06.43 5 хв  06.48 1 г  4 хв 
Цементник 06.56 1 хв  06.57 1 г  17 хв 
Гуменці 07.03 1 хв  07.04 1 г  24 хв 
Нігин 07.12 1 хв  07.13 1 г  33 хв 
Сахкамінь 07.18 1 хв  07.19 1 г  39 хв 
Балин 07.28 1 хв  07.29 1 г  49 хв 
Нестерівці 07.41 1 хв  07.42 2 г  2 хв 
Дунаївці 07.53 8 хв  08.01 2 г  14 хв 
Лошківці 08.06 1 хв  08.07 2 г  27 хв 
Савинці 08.13 1 хв  08.14 2 г  34 хв 
Ярмолинці 08.26 1 хв  08.27 2 г  47 хв 
Шевченка 08.33 1 хв  08.34 2 г  54 хв 
Кадіївка 08.39 1 хв  08.40 3 г 
Волудринці 08.43 1 хв  08.44 3 г  4 хв 
Буйволовецький 08.50 1 хв  08.51 3 г  11 хв 
Скібневе 08.58 1 хв  08.59 3 г  19 хв 
Розсоша 09.04 1 хв  09.05 3 г  25 хв 
Вовківці 09.10 1 хв  09.11 3 г  31 хв 
Малиничі 09.17 1 хв  09.18 3 г  38 хв 
Шаровечка 09.26 1 хв  09.27 3 г  47 хв 
Гречани 09.34 20 хв  09.54 3 г  55 хв 
Речовий ринок 09.58 1 хв  09.59 4 г  19 хв 
Кам'янецький Переїзд 10.01 1 хв  10.02 4 г  22 хв 
Хмельницький 10.08 4 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6346 Ларга — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031