У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6346 Ларга — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6346 сполученням Ларга - Хмельницький відправляється зі станції Ларга о 05.39 і прибуває на станцію Хмельницький о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Велика Слобідка, Кам'янець-Подільський, Нігин, Нестерівці, Савинці, Кадіївка, Скібневе, Малиничі, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ларга 05.39
Ленківці 05.58 1 хв  05.59 19 хв 
Магістраль 06.08 1 хв  06.09 29 хв 
Велика Слобідка 06.14 1 хв  06.15 35 хв 
Мукша 06.23 1 хв  06.24 44 хв 
232 Км 06.34 1 хв  06.35 55 хв 
Кам'янець-Подільський 06.43 5 хв  06.48 1 г  4 хв 
Цементник 06.56 1 хв  06.57 1 г  17 хв 
Гуменці 07.03 1 хв  07.04 1 г  24 хв 
Нігин 07.12 1 хв  07.13 1 г  33 хв 
Сахкамінь 07.18 1 хв  07.19 1 г  39 хв 
Балин 07.28 1 хв  07.29 1 г  49 хв 
Нестерівці 07.41 1 хв  07.42 2 г  2 хв 
Дунаївці 07.53 8 хв  08.01 2 г  14 хв 
Лошківці 08.06 1 хв  08.07 2 г  27 хв 
Савинці 08.13 1 хв  08.14 2 г  34 хв 
Ярмолинці 08.26 1 хв  08.27 2 г  47 хв 
Шевченка 08.33 1 хв  08.34 2 г  54 хв 
Кадіївка 08.39 1 хв  08.40 3 г 
Волудринці 08.43 1 хв  08.44 3 г  4 хв 
Буйволовецький 08.50 1 хв  08.51 3 г  11 хв 
Скібневе 08.58 1 хв  08.59 3 г  19 хв 
Розсоша 09.04 1 хв  09.05 3 г  25 хв 
Вовківці 09.10 1 хв  09.11 3 г  31 хв 
Малиничі 09.17 1 хв  09.18 3 г  38 хв 
Шаровечка 09.26 1 хв  09.27 3 г  47 хв 
Гречани 09.34 20 хв  09.54 3 г  55 хв 
Речовий ринок 09.58 1 хв  09.59 4 г  19 хв 
Кам'янецький Переїзд 10.01 1 хв  10.02 4 г  22 хв 
Хмельницький 10.08 4 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6346 Ларга — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031