У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6347 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6347 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 16.54 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прибережне, Дружба, Кароліно-Бугаз, Путійська, Зоря, Пост 22 Км, 13 Км, Одеса-Західна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 16.54
Тіра 16.59 1 хв  17.00 5 хв 
Шабо 17.06 1 хв  17.07 12 хв 
Прибережне 17.13 1 хв  17.14 19 хв 
Бугаз 17.19 1 хв  17.20 25 хв 
Сонячна 17.24 1 хв  17.25 30 хв 
Дружба 17.27 1 хв  17.28 33 хв 
Морська 17.31 1 хв  17.32 37 хв 
Лиманська 17.35 1 хв  17.36 41 хв 
Кароліно-Бугаз 17.40 1 хв  17.41 46 хв 
Нагірна 17.44 1 хв  17.45 50 хв 
Студентська 17.47 1 хв  17.48 53 хв 
Путійська 17.51 1 хв  17.52 57 хв 
41 Км 17.57 1 хв  17.58 1 г  3 хв 
Барабой 18.02 1 хв  18.03 1 г  8 хв 
Зоря 18.07 1 хв  18.08 1 г  13 хв 
Аккаржа 18.14 1 хв  18.15 1 г  20 хв 
Пост 25 Км 18.19 2 хв  18.21 1 г  25 хв 
Пост 22 Км 18.25 1 хв  18.26 1 г  31 хв 
Ім. І. А. Ємця 18.29 1 хв  18.30 1 г  35 хв 
Ксенієве 18.34 1 хв  18.35 1 г  40 хв 
13 Км 18.39 1 хв  18.40 1 г  45 хв 
Сухий Лиман 18.43 1 хв  18.44 1 г  49 хв 
9 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  53 хв 
Одеса-Західна 18.51 1 хв  18.52 1 г  57 хв 
Одеса-Застава-1 19.01 1 хв  19.02 2 г  7 хв 
Дальницький 19.04 1 хв  19.05 2 г  10 хв 
Одеса-Поїзна 19.10 1 хв  19.11 2 г  16 хв 
Одеса-Мала 19.14 2 хв  19.16 2 г  20 хв 
Одеса-Головна 19.21 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6347 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031