У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6348/6347 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6348/6347 сполученням Білгород-Дністровський - Одеса-Головна відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 16.56 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прибережне, Дружба, Кароліно-Бугаз, Путійська, Колгоспна, Пост 22 Км, 13 Км, Одеса-Західна, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 16.56
Тіра 17.01 1 хв  17.02 5 хв 
Шабо 17.07 1 хв  17.08 11 хв 
Прибережне 17.14 1 хв  17.15 18 хв 
Бугаз 17.20 1 хв  17.21 24 хв 
Сонячна 17.25 1 хв  17.26 29 хв 
Дружба 17.28 1 хв  17.29 32 хв 
Морська 17.32 1 хв  17.33 36 хв 
Лиманська 17.35 1 хв  17.36 39 хв 
Кароліно-Бугаз 17.39 1 хв  17.40 43 хв 
Нагірна 17.43 1 хв  17.44 47 хв 
Студентська 17.46 1 хв  17.47 50 хв 
Путійська 17.50 1 хв  17.51 54 хв 
41 Км 17.56 1 хв  17.57 1 г 
Барабой 18.01 1 хв  18.02 1 г  5 хв 
Колгоспна 18.06 1 хв  18.07 1 г  10 хв 
Аккаржа 18.13 2 хв  18.15 1 г  17 хв 
Пост 25 Км 18.19 2 хв  18.21 1 г  23 хв 
Пост 22 Км 18.25 1 хв  18.26 1 г  29 хв 
Ім. І. А. Ємця 18.29 1 хв  18.30 1 г  33 хв 
Ксенієве 18.34 1 хв  18.35 1 г  38 хв 
13 Км 18.39 1 хв  18.40 1 г  43 хв 
Сухий Лиман 18.43 1 хв  18.44 1 г  47 хв 
9 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  51 хв 
Одеса-Західна 18.51 1 хв  18.52 1 г  55 хв 
Одеса-Застава-1 19.01 1 хв  19.02 2 г  5 хв 
Дальницький 19.04 1 хв  19.05 2 г  8 хв 
Одеса-Поїзна 19.10 1 хв  19.11 2 г  14 хв 
Одеса-Мала 19.14 2 хв  19.16 2 г  18 хв 
Одеса-Головна 19.21 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6348/6347 Білгород-Дністровський — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31