У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6349-6350 Удрицьк — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6349-6350 сполученням Удрицьк - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Удрицьк о 17.45 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 120 Км, Любиковичі, Сарни, Немовичі, Яринівка, Рокитне(39 Км), Кам'яна Гора, Олександрія-Рівненська, Шпанів, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Удрицьк 17.45
Лугове 17.56 1 хв  17.57 11 хв 
Милячі 18.03 2 хв  18.05 18 хв 
120 Км 18.13 1 хв  18.14 28 хв 
Колки 18.19 1 хв  18.20 34 хв 
Дубровиця 18.26 2 хв  18.28 41 хв 
Любиковичі 18.37 1 хв  18.38 52 хв 
Білятичі 18.42 1 хв  18.43 57 хв 
Стрільськ 18.49 1 хв  18.50 1 г  4 хв 
Сарни 19.06 56 хв  20.02 1 г  21 хв 
84 Км 20.10 1 хв  20.11 2 г  25 хв 
79 Км 20.17 1 хв  20.18 2 г  32 хв 
Немовичі 20.26 1 хв  20.27 2 г  41 хв 
Карачун 20.35 1 хв  20.36 2 г  50 хв 
Малинськ 20.44 1 хв  20.45 2 г  59 хв 
Яринівка 20.54 1 хв  20.55 3 г  9 хв 
Моквин 21.02 1 хв  21.03 3 г  17 хв 
Пісків 21.10 1 хв  21.11 3 г  25 хв 
Рокитне(39 Км) 21.16 1 хв  21.17 3 г  31 хв 
Костопіль 21.24 1 хв  21.25 3 г  39 хв 
Лісопіль 21.32 1 хв  21.33 3 г  47 хв 
Кам'яна Гора 21.41 1 хв  21.42 3 г  56 хв 
Любомирськ 21.49 12 хв  22.01 4 г  4 хв 
Волошки 22.07 1 хв  22.08 4 г  22 хв 
Олександрія-Рівненська 22.12 1 хв  22.13 4 г  27 хв 
Кустин 22.17 1 хв  22.18 4 г  32 хв 
Решуцьк 22.23 1 хв  22.24 4 г  38 хв 
Шпанів 22.32 1 хв  22.33 4 г  47 хв 
Рівне 22.40 2 хв  22.42 4 г  55 хв 
Дворецька 22.45 1 хв  22.46 5 г 
Басів Кут 22.51 1 хв  22.52 5 г  6 хв 
Квасилів 22.57 1 хв  22.58 5 г  12 хв 
Здолбунів-Пас. 23.04 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6349-6350 Удрицьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30