У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6349x Удрицьк — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6349x сполученням Удрицьк - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Удрицьк о 17.45 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 120 Км, Любиковичі, Сарни, Немовичі, Яринівка, Рокитне(39 Км), Кам'яна Гора, Олександрія-Рівненська, Шпанів, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Удрицьк 17.45
Лугове 17.56 1 хв  17.57 11 хв 
Милячі 18.03 2 хв  18.05 18 хв 
120 Км 18.13 1 хв  18.14 28 хв 
Колки 18.19 1 хв  18.20 34 хв 
Дубровиця 18.26 2 хв  18.28 41 хв 
Любиковичі 18.37 1 хв  18.38 52 хв 
Білятичі 18.42 1 хв  18.43 57 хв 
Стрільськ 18.49 1 хв  18.50 1 г  4 хв 
Сарни 19.06 56 хв  20.02 1 г  21 хв 
84 Км 20.10 1 хв  20.11 2 г  25 хв 
79 Км 20.17 1 хв  20.18 2 г  32 хв 
Немовичі 20.26 1 хв  20.27 2 г  41 хв 
Карачун 20.35 1 хв  20.36 2 г  50 хв 
Малинськ 20.44 1 хв  20.45 2 г  59 хв 
Яринівка 20.54 1 хв  20.55 3 г  9 хв 
Моквин 21.02 1 хв  21.03 3 г  17 хв 
Пісків 21.10 1 хв  21.11 3 г  25 хв 
Рокитне(39 Км) 21.16 1 хв  21.17 3 г  31 хв 
Костопіль 21.24 1 хв  21.25 3 г  39 хв 
Лісопіль 21.32 1 хв  21.33 3 г  47 хв 
Кам'яна Гора 21.41 1 хв  21.42 3 г  56 хв 
Любомирськ 21.49 12 хв  22.01 4 г  4 хв 
Волошки 22.07 1 хв  22.08 4 г  22 хв 
Олександрія-Рівненська 22.12 1 хв  22.13 4 г  27 хв 
Кустин 22.17 1 хв  22.18 4 г  32 хв 
Решуцьк 22.23 1 хв  22.24 4 г  38 хв 
Шпанів 22.32 1 хв  22.33 4 г  47 хв 
Рівне 22.40 2 хв  22.42 4 г  55 хв 
Дворецька 22.45 1 хв  22.46 5 г 
Басів Кут 22.51 1 хв  22.52 5 г  6 хв 
Квасилів 22.57 1 хв  22.58 5 г  12 хв 
Здолбунів-Пас. 23.04 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6349x Удрицьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31