У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6349/6350 Удрицьк — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6349/6350 сполученням Удрицьк - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Удрицьк о 17.45 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 120 Км, Любиковичі, Сарни, Немовичі, Яринівка, Рокитне(39 Км), Кам'яна Гора, Олександрія-Рівненська, Шпанів, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Удрицьк 17.45
Лугове 17.56 1 хв  17.57 11 хв 
Милячі 18.03 2 хв  18.05 18 хв 
120 Км 18.13 1 хв  18.14 28 хв 
Колки 18.19 1 хв  18.20 34 хв 
Дубровиця 18.26 2 хв  18.28 41 хв 
Любиковичі 18.37 1 хв  18.38 52 хв 
Білятичі 18.42 1 хв  18.43 57 хв 
Стрільськ 18.49 1 хв  18.50 1 г  4 хв 
Сарни 19.06 56 хв  20.02 1 г  21 хв 
84 Км 20.10 1 хв  20.11 2 г  25 хв 
79 Км 20.17 1 хв  20.18 2 г  32 хв 
Немовичі 20.26 1 хв  20.27 2 г  41 хв 
Карачун 20.35 1 хв  20.36 2 г  50 хв 
Малинськ 20.44 1 хв  20.45 2 г  59 хв 
Яринівка 20.54 1 хв  20.55 3 г  9 хв 
Моквин 21.02 1 хв  21.03 3 г  17 хв 
Пісків 21.10 1 хв  21.11 3 г  25 хв 
Рокитне(39 Км) 21.16 1 хв  21.17 3 г  31 хв 
Костопіль 21.24 1 хв  21.25 3 г  39 хв 
Лісопіль 21.32 1 хв  21.33 3 г  47 хв 
Кам'яна Гора 21.41 1 хв  21.42 3 г  56 хв 
Любомирськ 21.49 12 хв  22.01 4 г  4 хв 
Волошки 22.07 1 хв  22.08 4 г  22 хв 
Олександрія-Рівненська 22.12 1 хв  22.13 4 г  27 хв 
Кустин 22.17 1 хв  22.18 4 г  32 хв 
Решуцьк 22.23 1 хв  22.24 4 г  38 хв 
Шпанів 22.32 1 хв  22.33 4 г  47 хв 
Рівне 22.40 2 хв  22.42 4 г  55 хв 
Дворецька 22.45 1 хв  22.46 5 г 
Басів Кут 22.51 1 хв  22.52 5 г  6 хв 
Квасилів 22.57 1 хв  22.58 5 г  12 хв 
Здолбунів-Пас. 23.04 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6349/6350 Удрицьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728