У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6351-6721- Коломак — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6351-6721- сполученням Коломак - Гребінка відправляється зі станції Коломак о 04.38 і прибуває на станцію Гребінка о 13.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 56 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Зелена, Свинківка, Полтава-Південна, 328 Км, Івашки, Решетилівка, Яреськи, Пост 227 Км, Тарнавщина, Вили, Бесідівщина.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломак 04.38
Іскрівка 04.44 1 хв  04.45 6 хв 
Скороходове 04.55 1 хв  04.56 17 хв 
Кочубеївка 05.05 1 хв  05.06 27 хв 
Сторожовий 05.15 1 хв  05.16 37 хв 
Зелена 05.20 1 хв  05.21 42 хв 
Божкове 05.27 1 хв  05.28 49 хв 
Приміська 05.32 1 хв  05.33 54 хв 
Парасковіївка 05.37 1 хв  05.38 59 хв 
Ковалівка 05.42 1 хв  05.43 1 г  4 хв 
Свинківка 05.46 1 хв  05.47 1 г  8 хв 
Лісові Поляни 05.50 1 хв  05.51 1 г  12 хв 
Вакуленці 05.56 1 хв  05.57 1 г  18 хв 
Дублянщина 06.00 1 хв  06.01 1 г  22 хв 
Східний 06.04 1 хв  06.05 1 г  26 хв 
Полтава-Південна 06.10 1 г 8 хв  07.18 1 г  32 хв 
Островок 07.23 1 хв  07.24 2 г  45 хв 
Крутий Берег 07.27 1 хв  07.28 2 г  49 хв 
Кривохатки 07.33 1 хв  07.34 2 г  55 хв 
Червоний Шлях 07.38 1 хв  07.39 3 г 
328 Км 07.42 1 хв  07.43 3 г  4 хв 
Яківці 07.45 1 хв  07.46 3 г  7 хв 
Шведська Могила 07.49 1 хв  07.50 3 г  11 хв 
Полтава-Киівська 07.56 2 хв  07.58 3 г  18 хв 
Супрунівка 08.06 1 хв  08.07 3 г  28 хв 
Івашки 08.14 1 хв  08.15 3 г  36 хв 
Абазівка 08.21 1 хв  08.22 3 г  43 хв 
303 Км 08.28 1 хв  08.29 3 г  50 хв 
Уманцівка 08.35 1 хв  08.36 3 г  57 хв 
294 Км 08.46 1 хв  08.47 4 г  8 хв 
Решетилівка 08.52 1 хв  08.53 4 г  14 хв 
Шкурупій 08.59 1 хв  09.00 4 г  21 хв 
Братешки 09.07 1 хв  09.08 4 г  29 хв 
Сагайдак 09.17 13 хв  09.30 4 г  39 хв 
Федунка 09.36 1 хв  09.37 4 г  58 хв 
Яреськи 09.45 1 хв  09.46 5 г  7 хв 
Матяшівка 09.56 1 хв  09.57 5 г  18 хв 
Гоголеве 10.07 1 хв  10.08 5 г  29 хв 
Милашенкове 10.16 8 хв  10.24 5 г  38 хв 
Миргород 10.35 2 хв  10.37 5 г  57 хв 
Пост 227 Км 10.45 1 хв  10.46 6 г  7 хв 
Кибинці 10.52 1 хв  10.53 6 г  14 хв 
209 Км 11.04 1 хв  11.05 6 г  26 хв 
Ромодан 11.09 35 хв  11.44 6 г  31 хв 
200 Км 11.54 1 хв  11.55 7 г  16 хв 
Тарнавщина 12.02 1 хв  12.03 7 г  24 хв 
Солоницька 12.17 1 хв  12.18 7 г  39 хв 
Терни 12.23 1 хв  12.24 7 г  45 хв 
Лубни 12.32 2 хв  12.34 7 г  54 хв 
Стронське 12.44 1 хв  12.45 8 г  6 хв 
Вили 12.54 1 хв  12.55 8 г  16 хв 
Іванівка 13.03 1 хв  13.04 8 г  25 хв 
Лазірки 13.12 1 хв  13.13 8 г  34 хв 
147 Км 13.18 1 хв  13.19 8 г  40 хв 
143 Км 13.23 1 хв  13.24 8 г  45 хв 
Бесідівщина 13.28 1 хв  13.29 8 г  50 хв 
136 Км 13.34 1 хв  13.35 8 г  56 хв 
Гребінка 13.40 9 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6351-6721- Коломак — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031