У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6351 Здолбунів-Пас. — Луцьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6351 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 05.06 і прибуває на станцію Луцьк о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Басів Кут, Рівне, Обарів, 245 Км, Оржів, Ветеранів, Цумань, Олика, Арматнів, Веснянка, Жабки, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 05.06
Квасилів 05.11 1 хв  05.12 5 хв 
Басів Кут 05.17 1 хв  05.18 11 хв 
Дворецька 05.23 1 хв  05.24 17 хв 
Рівне 05.26 1 хв  05.27 20 хв 
Великий Олексин 05.33 1 хв  05.34 27 хв 
Обарів 05.39 1 хв  05.40 33 хв 
Городок 05.43 1 хв  05.44 37 хв 
245 Км 05.46 1 хв  05.47 40 хв 
Грабів 05.51 1 хв  05.52 45 хв 
Оржів 05.54 1 хв  05.55 48 хв 
Клевань 06.00 1 хв  06.01 54 хв 
Ветеранів 06.03 1 хв  06.04 57 хв 
Новостав 06.07 1 хв  06.08 1 г  1 хв 
Цумань 06.14 1 хв  06.15 1 г  8 хв 
271 Км 06.20 1 хв  06.21 1 г  14 хв 
Олика 06.27 1 хв  06.28 1 г  21 хв 
Пальче 06.34 1 хв  06.35 1 г  28 хв 
Арматнів 06.38 1 хв  06.39 1 г  32 хв 
Звірів 06.43 1 хв  06.44 1 г  37 хв 
Веснянка 06.48 1 хв  06.49 1 г  42 хв 
Ківерці 06.55 1 хв  06.56 1 г  49 хв 
Жабки 07.00 1 хв  07.01 1 г  54 хв 
Дачна 07.05 6 хв  07.11 1 г  59 хв 
Промислова 07.15 1 хв  07.16 2 г  9 хв 
Прилуцька 07.18 1 хв  07.19 2 г  12 хв 
Луцьк 07.21 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6351 Здолбунів-Пас. — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031