У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6351 Здолбунів-Пас. — Луцьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6351 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 05.06 і прибуває на станцію Луцьк о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Обарів, 245 Км, Оржів, Ветеранів, Цумань, Олика, Арматнів, Веснянка, Жабки, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

. з 22 січня і до відміни курсуватиме за змінним розкладом: До Ківерців діючим розкладом, Ківерці 06.55-06.56 Жабки 07.00-07.01 Дачне 07.05-07.11 Промислова 07.15-07.16 Прилуцька 07.18-07.19 Луцьк 07.21.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 05.06
Квасилів 05.11 1 хв  05.12 5 хв 
Басів Кут 05.17 1 хв  05.18 11 хв 
Дворецька 05.23 1 хв  05.24 17 хв 
Рівне 05.26 1 хв  05.27 20 хв 
Великий Олексин 05.33 1 хв  05.34 27 хв 
Обарів 05.39 1 хв  05.40 33 хв 
Городок 05.43 1 хв  05.44 37 хв 
245 Км 05.46 1 хв  05.47 40 хв 
Грабів 05.51 1 хв  05.52 45 хв 
Оржів 05.54 1 хв  05.55 48 хв 
Клевань 06.00 1 хв  06.01 54 хв 
Ветеранів 06.03 1 хв  06.04 57 хв 
Новостав 06.07 1 хв  06.08 1 г  1 хв 
Цумань 06.14 1 хв  06.15 1 г  8 хв 
271 Км 06.20 1 хв  06.21 1 г  14 хв 
Олика 06.27 1 хв  06.28 1 г  21 хв 
Пальче 06.34 1 хв  06.35 1 г  28 хв 
Арматнів 06.38 1 хв  06.39 1 г  32 хв 
Звірів 06.43 1 хв  06.44 1 г  37 хв 
Веснянка 06.48 1 хв  06.49 1 г  42 хв 
Ківерці 06.55 1 хв  06.56 1 г  49 хв 
Жабки 07.00 1 хв  07.01 1 г  54 хв 
Дачне 07.05 3 хв  07.08 1 г  59 хв 
Промислова 07.12 1 хв  07.13 2 г  6 хв 
Прилуцька 07.15 1 хв  07.16 2 г  9 хв 
Луцьк 07.18 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6351 Здолбунів-Пас. — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930