У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6352 Ларга — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6352 сполученням Ларга - Гречани відправляється зі станції Ларга о 15.56 і прибуває на станцію Гречани о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Магістраль, Мукша, Кам'янець-Подільський, Гуменці, Сахкамінь, Нестерівці, Лошківці, Ярмолинці, Кадіївка, Буйволовецький, Розсоша, Малиничі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ларга 15.56
Ленківці 16.15 1 хв  16.16 19 хв 
Магістраль 16.25 1 хв  16.26 29 хв 
Велика Слобідка 16.31 1 хв  16.32 35 хв 
Мукша 16.40 1 хв  16.41 44 хв 
232 Км 16.51 1 хв  16.52 55 хв 
Кам'янець-Подільський 17.01 4 хв  17.05 1 г  5 хв 
Цементник 17.12 1 хв  17.13 1 г  16 хв 
Гуменці 17.20 1 хв  17.21 1 г  24 хв 
Нігин 17.30 1 хв  17.31 1 г  34 хв 
Сахкамінь 17.37 1 хв  17.38 1 г  41 хв 
Балин 17.46 1 хв  17.47 1 г  50 хв 
Нестерівці 17.58 1 хв  17.59 2 г  2 хв 
Дунаївці 18.10 1 хв  18.11 2 г  14 хв 
Лошківці 18.15 1 хв  18.16 2 г  19 хв 
Савинці 18.21 1 хв  18.22 2 г  25 хв 
Ярмолинці 18.34 1 хв  18.35 2 г  38 хв 
Шевченка 18.41 1 хв  18.42 2 г  45 хв 
Кадіївка 18.46 1 хв  18.47 2 г  50 хв 
Волудринці 18.50 1 хв  18.51 2 г  54 хв 
Буйволовецький 18.58 1 хв  18.59 3 г  2 хв 
Скібневе 19.07 1 хв  19.08 3 г  11 хв 
Розсоша 19.11 1 хв  19.12 3 г  15 хв 
Вовківці 19.16 1 хв  19.17 3 г  20 хв 
Малиничі 19.24 1 хв  19.25 3 г  28 хв 
Шаровечка 19.32 1 хв  19.33 3 г  36 хв 
Гречани 19.40 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6352 Ларга — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031