У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6352 Полтава-Південна — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6352 сполученням Полтава-Південна - Огульці відправляється зі станції Полтава-Південна о 02.03 і прибуває на станцію Огульці о 04.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дублянщина, Лісові Поляни, Ковалівка, Приміська, Зелена, Кочубеївка, Іскрівка, 80 Км, Водяна, Мар'їне, Баранівка, Хворостове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 02.03
Східний 02.08 1 хв  02.09 5 хв 
Дублянщина 02.13 1 хв  02.14 10 хв 
Вакуленці 02.17 1 хв  02.18 14 хв 
Лісові Поляни 02.22 1 хв  02.23 19 хв 
Свинківка 02.26 1 хв  02.27 23 хв 
Ковалівка 02.30 1 хв  02.31 27 хв 
Парасковіївка 02.35 1 хв  02.36 32 хв 
Приміська 02.39 1 хв  02.40 36 хв 
Божкове 02.44 1 хв  02.45 41 хв 
Зелена 02.50 1 хв  02.51 47 хв 
Сторожовий 02.55 1 хв  02.56 52 хв 
Кочубеївка 03.05 1 хв  03.06 1 г  2 хв 
Скороходове 03.14 1 хв  03.15 1 г  11 хв 
Іскрівка 03.23 1 хв  03.24 1 г  20 хв 
Коломак 03.30 11 хв  03.41 1 г  27 хв 
80 Км 03.45 1 хв  03.46 1 г  42 хв 
Панасівка 03.50 1 хв  03.51 1 г  47 хв 
Водяна 04.00 1 хв  04.01 1 г  57 хв 
Садки 04.06 1 хв  04.07 2 г  3 хв 
Мар'їне 04.11 1 хв  04.12 2 г  8 хв 
Ков'яги 04.18 1 хв  04.19 2 г  15 хв 
Баранівка 04.24 1 хв  04.25 2 г  21 хв 
Рогівка 04.29 1 хв  04.30 2 г  26 хв 
Хворостове 04.32 1 хв  04.33 2 г  29 хв 
Огульці 04.39 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6352 Полтава-Південна — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031