У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6353 Здолбунів-Пас. — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6353 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 08.30 і прибуває на станцію Ковель о 12.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дворецька, Обарів, Грабів, Ветеранів, 271 Км, Арматнів, Ківерці, Рожище, Трилісці, Вівчицьк, Любитів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 08.30
Квасилів 08.35 1 хв  08.36 5 хв 
Басів Кут 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
Дворецька 08.46 1 хв  08.47 16 хв 
Рівне 08.49 4 хв  08.53 19 хв 
Великий Олексин 08.58 1 хв  08.59 28 хв 
Обарів 09.04 1 хв  09.05 34 хв 
Городок 09.09 1 хв  09.10 39 хв 
245 Км 09.12 1 хв  09.13 42 хв 
Грабів 09.17 1 хв  09.18 47 хв 
Оржів 09.20 1 хв  09.21 50 хв 
Клевань 09.26 1 хв  09.27 56 хв 
Ветеранів 09.30 1 хв  09.31 1 г 
Новостав 09.34 1 хв  09.35 1 г  4 хв 
Цумань 09.41 1 хв  09.42 1 г  11 хв 
271 Км 09.47 1 хв  09.48 1 г  17 хв 
Олика 09.54 1 хв  09.55 1 г  24 хв 
Пальче 10.01 1 хв  10.02 1 г  31 хв 
Арматнів 10.05 1 хв  10.06 1 г  35 хв 
Звірів 10.10 1 хв  10.11 1 г  40 хв 
Веснянка 10.15 1 хв  10.16 1 г  45 хв 
Ківерці 10.22 3 хв  10.25 1 г  52 хв 
Клепачів 10.32 1 хв  10.33 2 г  2 хв 
Валер'янівка 10.39 1 хв  10.40 2 г  9 хв 
Рожище 10.45 2 хв  10.47 2 г  15 хв 
Бірок 10.56 1 хв  10.57 2 г  26 хв 
Переспа 11.01 3 хв  11.04 2 г  31 хв 
Трилісці 11.09 1 хв  11.10 2 г  39 хв 
Стохід 11.15 1 хв  11.16 2 г  45 хв 
Голоби 11.23 3 хв  11.26 2 г  53 хв 
Вівчицьк 11.31 1 хв  11.32 3 г  1 хв 
Погиньки 11.35 1 хв  11.36 3 г  5 хв 
352 Км 11.39 1 хв  11.40 3 г  9 хв 
Любитів 11.46 1 хв  11.47 3 г  16 хв 
Колодяжне 11.54 1 хв  11.55 3 г  24 хв 
Білий Налив 11.59 1 хв  12.00 3 г  29 хв 
Ковель 12.05 3 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6353 Здолбунів-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930