У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6354 Хмельницький — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6354 сполученням Хмельницький - Шепетівка відправляється зі станції Хмельницький о 09.38 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Речовий ринок, Олешин, Черепівка, Заруддя, Красилів, Воронківці, Дачна, Антоніни, Краснівка, Старі Бейзими, Чотирбоки, Ім. П'яскорського.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 09.38
Кам'янецький Переїзд 09.44 1 хв  09.45 6 хв 
Речовий ринок 09.47 1 хв  09.48 9 хв 
Гречани 09.53 10 хв  10.03 15 хв 
Олешин 10.11 1 хв  10.12 33 хв 
Осташки 10.18 1 хв  10.19 40 хв 
Черепівка 10.22 1 хв  10.23 44 хв 
Климашівка 10.32 1 хв  10.33 54 хв 
Заруддя 10.37 1 хв  10.38 59 хв 
Западинці 10.48 1 хв  10.49 1 г  10 хв 
Красилів 11.04 1 хв  11.05 1 г  26 хв 
Кузьмин 11.10 1 хв  11.11 1 г  32 хв 
Воронківці 11.17 1 хв  11.18 1 г  39 хв 
Старокостянтинів 1 11.28 1 хв  11.29 1 г  50 хв 
Дачна 11.36 1 хв  11.37 1 г  58 хв 
Росолівці 11.41 1 хв  11.42 2 г  3 хв 
Антоніни 11.50 1 хв  11.51 2 г  12 хв 
Великі Юначки 11.56 1 хв  11.57 2 г  18 хв 
Краснівка 12.02 1 хв  12.03 2 г  24 хв 
Великі Пузирки 12.12 1 хв  12.13 2 г  34 хв 
Старі Бейзими 12.17 1 хв  12.18 2 г  39 хв 
Вербівці 12.23 1 хв  12.24 2 г  45 хв 
Чотирбоки 12.33 1 хв  12.34 2 г  55 хв 
Мокіївці 12.41 1 хв  12.42 3 г  3 хв 
Ім. П'яскорського 12.51 1 хв  12.52 3 г  13 хв 
Шепетівка-Подільська 12.57 1 хв  12.58 3 г  19 хв 
Шепетівка 13.08 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6354 Хмельницький — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031