У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6354 Хмельницький — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6354 сполученням Хмельницький - Шепетівка відправляється зі станції Хмельницький о 09.41 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Речовий ринок, Олешин, Черепівка, Заруддя, Красилів, Воронківці, Дачна, Антоніни, Краснівка, Старі Бейзими, Чотирбоки, Ім. П'яскорського.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 09.41
Кам'янецький Переїзд 09.46 1 хв  09.47 5 хв 
Речовий ринок 09.49 1 хв  09.50 8 хв 
Гречани 09.53 15 хв  10.08 12 хв 
Олешин 10.16 1 хв  10.17 35 хв 
Осташки 10.22 1 хв  10.23 41 хв 
Черепівка 10.25 1 хв  10.26 44 хв 
Климашівка 10.35 1 хв  10.36 54 хв 
Заруддя 10.39 1 хв  10.40 58 хв 
Западинці 10.46 1 хв  10.47 1 г  5 хв 
Красилів 11.05 1 хв  11.06 1 г  24 хв 
Кузьмин 11.11 1 хв  11.12 1 г  30 хв 
Воронківці 11.16 1 хв  11.17 1 г  35 хв 
Старокостянтинів 1 11.26 1 хв  11.27 1 г  45 хв 
Дачна 11.34 1 хв  11.35 1 г  53 хв 
Росолівці 11.39 1 хв  11.40 1 г  58 хв 
Антоніни 11.48 1 хв  11.49 2 г  7 хв 
Великі Юначки 11.54 1 хв  11.55 2 г  13 хв 
Краснівка 12.00 1 хв  12.01 2 г  19 хв 
Великі Пузирки 12.10 1 хв  12.11 2 г  29 хв 
Старі Бейзими 12.15 1 хв  12.16 2 г  34 хв 
Вербівці 12.21 1 хв  12.22 2 г  40 хв 
Чотирбоки 12.31 1 хв  12.32 2 г  50 хв 
Мокіївці 12.39 1 хв  12.40 2 г  58 хв 
Ім. П'яскорського 12.48 2 хв  12.50 3 г  7 хв 
Шепетівка-Подільська 12.54 1 хв  12.55 3 г  13 хв 
Шепетівка 13.06 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6354 Хмельницький — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031