У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6354 Хмельницький — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6354 сполученням Хмельницький - Шепетівка відправляється зі станції Хмельницький о 09.55 і прибуває на станцію Шепетівка о 13.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Речовий ринок, Олешин, Черепівка, Заруддя, Красилів, Воронківці, Дачна, Антоніни, Красівка, Старі Бейзими, Чотирбоки, Ім. П'яскорського.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 09.55
Кам'янецький Переїзд 10.00 1 хв  10.01 5 хв 
Речовий ринок 10.04 1 хв  10.05 9 хв 
Гречани 10.07 1 хв  10.08 12 хв 
Олешин 10.16 1 хв  10.17 21 хв 
Осташки 10.22 1 хв  10.23 27 хв 
Черепівка 10.25 1 хв  10.26 30 хв 
Климашівка 10.35 1 хв  10.36 40 хв 
Заруддя 10.39 1 хв  10.40 44 хв 
Западинці 10.46 1 хв  10.47 51 хв 
Красилів 11.05 1 хв  11.06 1 г  10 хв 
Кузьмин 11.11 1 хв  11.12 1 г  16 хв 
Воронківці 11.16 1 хв  11.17 1 г  21 хв 
Старокостянтинів 1 11.26 1 хв  11.27 1 г  31 хв 
Дачна 11.34 1 хв  11.35 1 г  39 хв 
Росолівці 11.39 1 хв  11.40 1 г  44 хв 
Антоніни 11.48 1 хв  11.49 1 г  53 хв 
Великі Юначки 11.54 1 хв  11.55 1 г  59 хв 
Красівка 12.00 1 хв  12.01 2 г  5 хв 
Великі Пузирки 12.10 1 хв  12.11 2 г  15 хв 
Старі Бейзими 12.15 1 хв  12.16 2 г  20 хв 
Вербівці 12.21 1 хв  12.22 2 г  26 хв 
Чотирбоки 12.31 1 хв  12.32 2 г  36 хв 
Мокіївці 12.39 1 хв  12.40 2 г  44 хв 
Ім. П'яскорського 12.48 2 хв  12.50 2 г  53 хв 
Шепетівка-Подільська 12.54 1 хв  12.55 2 г  59 хв 
Шепетівка 13.06 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6354 Хмельницький — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031