У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6354 Ковель — Могиляни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6354 сполученням Ковель - Могиляни відправляється зі станції Ковель о 05.17 і прибуває на станцію Могиляни о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 352 Км, Стохід, Рожище, Веснянка, Олика, Ветеранів, 245 Км, Рівне, Здолбунів-Пас., Новоукраїнка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 05.17
Білий Налив 05.21 1 хв  05.22 4 хв 
Колодяжне 05.26 1 хв  05.27 9 хв 
Любитів 05.37 1 хв  05.38 20 хв 
352 Км 05.43 1 хв  05.44 26 хв 
Погиньки 05.47 1 хв  05.48 30 хв 
Вівчицьк 05.51 1 хв  05.52 34 хв 
Голоби 05.56 4 хв  06.00 39 хв 
Стохід 06.06 1 хв  06.07 49 хв 
Трилісці 06.11 1 хв  06.12 54 хв 
Переспа 06.17 1 хв  06.18 1 г 
Бірок 06.22 1 хв  06.23 1 г  5 хв 
Рожище 06.30 1 хв  06.31 1 г  13 хв 
Валер'янівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  17 хв 
Клепачів 06.41 1 хв  06.42 1 г  24 хв 
Ківерці 06.50 8 хв  06.58 1 г  33 хв 
Веснянка 07.04 1 хв  07.05 1 г  47 хв 
Звірів 07.09 1 хв  07.10 1 г  52 хв 
Арматнів 07.13 1 хв  07.14 1 г  56 хв 
Пальче 07.17 1 хв  07.18 2 г 
Олика 07.24 1 хв  07.25 2 г  7 хв 
271 Км 07.31 1 хв  07.32 2 г  14 хв 
Цумань 07.37 1 хв  07.38 2 г  20 хв 
Новостав 07.44 1 хв  07.45 2 г  27 хв 
Ветеранів 07.48 1 хв  07.49 2 г  31 хв 
Клевань 07.52 1 хв  07.53 2 г  35 хв 
Оржів 07.57 1 хв  07.58 2 г  40 хв 
Грабів 08.01 1 хв  08.02 2 г  44 хв 
245 Км 08.06 1 хв  08.07 2 г  49 хв 
Городок 08.10 1 хв  08.11 2 г  53 хв 
Обарів 08.17 1 хв  08.18 3 г 
Великий Олексин 08.22 1 хв  08.23 3 г  5 хв 
Рівне 08.30 7 хв  08.37 3 г  13 хв 
Дворецька 08.40 1 хв  08.41 3 г  23 хв 
Басів Кут 08.46 1 хв  08.47 3 г  29 хв 
Квасилів 08.51 1 хв  08.52 3 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 08.57 3 хв  09.00 3 г  40 хв 
Здолбунів-Південний 09.06 1 хв  09.07 3 г  49 хв 
Семилітка 09.13 1 хв  09.14 3 г  56 хв 
Івачкове 09.17 1 хв  09.18 4 г 
Новоукраїнка 09.23 1 хв  09.24 4 г  6 хв 
Острог 09.30 1 хв  09.31 4 г  13 хв 
Могиляни 09.38 4 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6354 Ковель — Могиляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30