У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6354 Ковель — Могиляни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6354 сполученням Ковель - Могиляни відправляється зі станції Ковель о 05.17 і прибуває на станцію Могиляни о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 352 Км, Стохід, Рожище, Веснянка, Олика, Ветеранів, 245 Км, Рівне, Здолбунів-Пас., Українка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

До станції Могиляни

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 05.17
Білий Налив 05.21 1 хв  05.22 4 хв 
Колодяжне 05.26 1 хв  05.27 9 хв 
Любитів 05.37 1 хв  05.38 20 хв 
352 Км 05.43 1 хв  05.44 26 хв 
Погиньки 05.47 1 хв  05.48 30 хв 
Вівчицьк 05.51 1 хв  05.52 34 хв 
Голоби 05.56 4 хв  06.00 39 хв 
Стохід 06.06 1 хв  06.07 49 хв 
Трилісці 06.11 1 хв  06.12 54 хв 
Переспа 06.17 1 хв  06.18 1 г 
Бірок 06.22 1 хв  06.23 1 г  5 хв 
Рожище 06.30 1 хв  06.31 1 г  13 хв 
Валер'янівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  17 хв 
Клепачів 06.41 1 хв  06.42 1 г  24 хв 
Ківерці 06.50 8 хв  06.58 1 г  33 хв 
Веснянка 07.04 1 хв  07.05 1 г  47 хв 
Звірів 07.09 1 хв  07.10 1 г  52 хв 
Арматнів 07.13 1 хв  07.14 1 г  56 хв 
Пальче 07.17 1 хв  07.18 2 г 
Олика 07.24 1 хв  07.25 2 г  7 хв 
271 Км 07.31 1 хв  07.32 2 г  14 хв 
Цумань 07.37 1 хв  07.38 2 г  20 хв 
Новостав 07.44 1 хв  07.45 2 г  27 хв 
Ветеранів 07.48 1 хв  07.49 2 г  31 хв 
Клевань 07.52 1 хв  07.53 2 г  35 хв 
Оржів 07.57 1 хв  07.58 2 г  40 хв 
Грабів 08.01 1 хв  08.02 2 г  44 хв 
245 Км 08.06 1 хв  08.07 2 г  49 хв 
Городок 08.10 1 хв  08.11 2 г  53 хв 
Обарів 08.17 1 хв  08.18 3 г 
Великий Олексин 08.22 1 хв  08.23 3 г  5 хв 
Рівне 08.30 7 хв  08.37 3 г  13 хв 
Дворецька 08.40 1 хв  08.41 3 г  23 хв 
Басів Кут 08.46 1 хв  08.47 3 г  29 хв 
Квасилів 08.51 1 хв  08.52 3 г  34 хв 
Здолбунів-Пас. 08.57 3 хв  09.00 3 г  40 хв 
Здолбунів-Південний 09.06 1 хв  09.07 3 г  49 хв 
Семилітка 09.13 1 хв  09.14 3 г  56 хв 
Івачкове 09.17 1 хв  09.18 4 г 
Українка 09.23 1 хв  09.24 4 г  6 хв 
Острог 09.30 1 хв  09.31 4 г  13 хв 
Могиляни 09.38 4 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6354 Ковель — Могиляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930