У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6355-6356 Умань — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6355-6356 сполученням Умань - Черкаси відправляється зі станції Умань о 13.43 і прибуває на станцію Черкаси о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Розсішки, 132 Км, Поташ, Гордишівка, Степна, Катеринопіль, Шахта, Іскрене, Дар'ївка, Цвіткове, Білозір'я.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 13.43
Паланка-2 13.55 1 хв  13.56 12 хв 
Паланка-1 14.00 1 хв  14.01 17 хв 
Розсішки 14.07 1 хв  14.08 24 хв 
Христинівка 14.17 8 хв  14.25 34 хв 
Ліщинівка 14.35 1 хв  14.36 52 хв 
132 Км 14.41 1 хв  14.42 58 хв 
Яроватка 14.48 1 хв  14.49 1 г  5 хв 
Подібне 14.56 1 хв  14.57 1 г  13 хв 
Поташ 15.07 1 хв  15.08 1 г  24 хв 
161 Км 15.17 1 хв  15.18 1 г  34 хв 
Шаласька 15.26 1 хв  15.27 1 г  43 хв 
Гордишівка 15.44 1 хв  15.45 2 г  1 хв 
Тальне 15.53 1 хв  15.54 2 г  10 хв 
Гусакове 16.01 1 хв  16.02 2 г  18 хв 
Степна 16.07 1 хв  16.08 2 г  24 хв 
Розсохуватка 16.16 1 хв  16.17 2 г  33 хв 
Новоселиця 16.23 1 хв  16.24 2 г  40 хв 
Катеринопіль 16.31 1 хв  16.32 2 г  48 хв 
Звенигородка 16.36 1 хв  16.37 2 г  53 хв 
Багачеве 16.46 1 хв  16.47 3 г  3 хв 
Шахта 16.53 1 хв  16.54 3 г  10 хв 
226 Км 17.00 1 хв  17.01 3 г  17 хв 
Стецівка 17.03 1 хв  17.04 3 г  20 хв 
Іскрене 17.10 1 хв  17.11 3 г  27 хв 
Прудянка 17.17 1 хв  17.18 3 г  34 хв 
Васильків 17.23 1 хв  17.24 3 г  40 хв 
Дар'ївка 17.30 1 хв  17.31 3 г  47 хв 
Шпола 17.34 1 хв  17.35 3 г  51 хв 
Сигнаївка 17.48 1 хв  17.49 4 г  5 хв 
Цвіткове 18.03 8 хв  18.11 4 г  20 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.45 15 хв  19.00 5 г  2 хв 
Сміла 19.08 1 хв  19.09 5 г  25 хв 
Білозір'я 19.23 1 хв  19.24 5 г  40 хв 
Черкаси 19.43 6 г 

У розкладі поїзда 6355-6356 Умань — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031