У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6356 Луцьк — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6356 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Луцьк о 08.53 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 11.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Промислова, Жабки, Веснянка, Арматнів, Олика, Цумань, Ветеранів, Оржів, 245 Км, Обарів, Рівне, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 08.53
Прилуцька 08.56 1 хв  08.57 3 хв 
Промислова 09.00 1 хв  09.01 7 хв 
Дачне 09.06 2 хв  09.08 13 хв 
Жабки 09.12 2 хв  09.14 19 хв 
Ківерці 09.20 6 хв  09.26 27 хв 
Веснянка 09.32 1 хв  09.33 39 хв 
Звірів 09.38 1 хв  09.39 45 хв 
Арматнів 09.43 1 хв  09.44 50 хв 
Пальче 09.49 1 хв  09.50 56 хв 
Олика 09.56 1 хв  09.57 1 г  3 хв 
271 Км 10.02 1 хв  10.03 1 г  9 хв 
Цумань 10.08 1 хв  10.09 1 г  15 хв 
Новостав 10.14 1 хв  10.15 1 г  21 хв 
Ветеранів 10.19 1 хв  10.20 1 г  26 хв 
Клевань 10.24 1 хв  10.25 1 г  31 хв 
Оржів 10.30 1 хв  10.31 1 г  37 хв 
Грабів 10.35 1 хв  10.36 1 г  42 хв 
245 Км 10.41 1 хв  10.42 1 г  48 хв 
Городок 10.46 1 хв  10.47 1 г  53 хв 
Обарів 10.51 1 хв  10.52 1 г  58 хв 
Великий Олексин 10.57 1 хв  10.58 2 г  4 хв 
Рівне 11.04 4 хв  11.08 2 г  11 хв 
Дворецька 11.10 1 хв  11.11 2 г  17 хв 
Басів Кут 11.16 1 хв  11.17 2 г  23 хв 
Квасилів 11.21 1 хв  11.22 2 г  28 хв 
Здолбунів-Пас. 11.28 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6356 Луцьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728