У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6356 Луцьк — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6356 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Луцьк о 09.35 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 12.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Промислова, Жабки, Веснянка, Арматнів, Олика, Цумань, Ветеранів, Оржів, 245 Км, Обарів, Рівне, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 09.35
Прилуцька 09.38 1 хв  09.39 3 хв 
Промислова 09.42 1 хв  09.43 7 хв 
Дачна 09.48 1 хв  09.49 13 хв 
Жабки 09.53 2 хв  09.55 18 хв 
Ківерці 10.01 2 хв  10.03 26 хв 
Веснянка 10.09 1 хв  10.10 34 хв 
Звірів 10.15 1 хв  10.16 40 хв 
Арматнів 10.20 1 хв  10.21 45 хв 
Пальче 10.26 1 хв  10.27 51 хв 
Олика 10.33 1 хв  10.34 58 хв 
271 Км 10.39 1 хв  10.40 1 г  4 хв 
Цумань 10.45 1 хв  10.46 1 г  10 хв 
Новостав 10.51 1 хв  10.52 1 г  16 хв 
Ветеранів 10.56 1 хв  10.57 1 г  21 хв 
Клевань 11.01 1 хв  11.02 1 г  26 хв 
Оржів 11.07 1 хв  11.08 1 г  32 хв 
Грабів 11.12 1 хв  11.13 1 г  37 хв 
245 Км 11.18 1 хв  11.19 1 г  43 хв 
Городок 11.23 1 хв  11.24 1 г  48 хв 
Обарів 11.28 1 хв  11.29 1 г  53 хв 
Великий Олексин 11.34 1 хв  11.35 1 г  59 хв 
Рівне 11.41 4 хв  11.45 2 г  6 хв 
Дворецька 11.47 1 хв  11.48 2 г  12 хв 
Басів Кут 11.53 1 хв  11.54 2 г  18 хв 
Квасилів 11.58 1 хв  11.59 2 г  23 хв 
Здолбунів-Пас. 12.05 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6356 Луцьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031