У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6357 Жмеринка-Пас. — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6357 сполученням Жмеринка-Пас. - Гречани відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 05.10 і прибуває на станцію Гречани о 07.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Межирів, Дубки, Стодульці, Гришки, Комарівці, Нова Гута, Деражня, Коржівці, Верхня Ділянка, Копистин, Хмельницький, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 05.10
Жмеринка-Подільська 05.21 1 хв  05.22 11 хв 
Межирів 05.29 1 хв  05.30 19 хв 
Лопатинці 05.33 1 хв  05.34 23 хв 
Дубки 05.37 1 хв  05.38 27 хв 
Сербинівці 05.42 1 хв  05.43 32 хв 
Стодульці 05.48 1 хв  05.49 38 хв 
Васютинці 05.54 1 хв  05.55 44 хв 
Гришки 05.59 1 хв  06.00 49 хв 
Радівці 06.03 1 хв  06.04 53 хв 
Комарівці 06.08 1 хв  06.09 58 хв 
Кориченці 06.15 1 хв  06.16 1 г  5 хв 
Нова Гута 06.20 1 хв  06.21 1 г  10 хв 
Волоське 06.25 1 хв  06.26 1 г  15 хв 
Деражня 06.34 1 хв  06.35 1 г  24 хв 
Літки 06.40 1 хв  06.41 1 г  30 хв 
Коржівці 06.47 1 хв  06.48 1 г  37 хв 
Масивці 06.53 1 хв  06.54 1 г  43 хв 
Верхня Ділянка 06.58 1 хв  06.59 1 г  48 хв 
Богданівці 07.05 1 хв  07.06 1 г  55 хв 
Копистин 07.08 1 хв  07.09 1 г  58 хв 
Ракове 07.14 1 хв  07.15 2 г  4 хв 
Хмельницький 07.20 5 хв  07.25 2 г  10 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.30 1 хв  07.31 2 г  20 хв 
Речовий ринок 07.34 1 хв  07.35 2 г  24 хв 
Гречани 07.39 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6357 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031