У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6358 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6358 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 20.50 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хмельницький, Вантажний Двір, Верхня Ділянка, Коржівці, Деражня, Нова Гута, Комарівці, Васютинці, Сербинівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 20.50
Кам'янецький Переїзд 20.57 1 хв  20.58 7 хв 
Хмельницький 21.02 8 хв  21.10 12 хв 
Ракове 21.14 1 хв  21.15 24 хв 
Вантажний Двір 21.20 1 хв  21.21 30 хв 
Богданівці 21.23 1 хв  21.24 33 хв 
Верхня Ділянка 21.30 1 хв  21.31 40 хв 
Масивці 21.34 1 хв  21.35 44 хв 
Коржівці 21.39 1 хв  21.40 49 хв 
Літки 21.45 1 хв  21.46 55 хв 
Деражня 21.51 1 хв  21.52 1 г  1 хв 
Волоське 22.01 1 хв  22.02 1 г  11 хв 
Нова Гута 22.07 1 хв  22.08 1 г  17 хв 
Кориченці 22.12 1 хв  22.13 1 г  22 хв 
Комарівці 22.19 1 хв  22.20 1 г  29 хв 
Радівці 22.24 1 хв  22.25 1 г  34 хв 
Васютинці 22.33 1 хв  22.34 1 г  43 хв 
Стодульці 22.39 1 хв  22.40 1 г  49 хв 
Сербинівці 22.45 1 хв  22.46 1 г  55 хв 
Жмеринка-Пас. 23.17 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6358 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031