У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6358-6357 Ковель — Луцьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6358-6357 сполученням Ковель - Луцьк відправляється зі станції Ковель о 08.20 і прибуває на станцію Луцьк о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Колодяжне, 352 Км, Вівчицьк, Стохід, Переспа, Рожище, Клепачів, Жабки, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 08.20
Білий Налив 08.23 1 хв  08.24 3 хв 
Колодяжне 08.28 1 хв  08.29 8 хв 
Любитів 08.37 1 хв  08.38 17 хв 
352 Км 08.43 1 хв  08.44 23 хв 
Погиньки 08.47 1 хв  08.48 27 хв 
Вівчицьк 08.51 1 хв  08.52 31 хв 
Голоби 08.58 1 хв  08.59 38 хв 
Стохід 09.05 1 хв  09.06 45 хв 
Трилісці 09.10 1 хв  09.11 50 хв 
Переспа 09.17 1 хв  09.18 57 хв 
Бірок 09.22 1 хв  09.23 1 г  2 хв 
Рожище 09.30 3 хв  09.33 1 г  10 хв 
Валер'янівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  18 хв 
Клепачів 09.46 1 хв  09.47 1 г  26 хв 
Ківерці 09.55 35 хв  10.30 1 г  35 хв 
Жабки 10.33 1 хв  10.34 2 г  13 хв 
Дачна 10.38 1 хв  10.39 2 г  18 хв 
Промислова 10.43 1 хв  10.44 2 г  23 хв 
Прилуцька 10.46 1 хв  10.47 2 г  26 хв 
Луцьк 10.50 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6358-6357 Ковель — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції