У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6358 Луцьк — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6358 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Луцьк о 15.30 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Промислова, Жабки, Веснянка, Арматнів, Олика, Цумань, Ветеранів, Оржів, 245 Км, Обарів, Рівне, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 15.30
Прилуцька 15.33 1 хв  15.34 3 хв 
Промислова 15.36 1 хв  15.37 6 хв 
Дачна 15.41 1 хв  15.42 11 хв 
Жабки 15.45 1 хв  15.46 15 хв 
Ківерці 15.50 2 хв  15.52 20 хв 
Веснянка 15.58 1 хв  15.59 28 хв 
Звірів 16.03 1 хв  16.04 33 хв 
Арматнів 16.07 1 хв  16.08 37 хв 
Пальче 16.11 1 хв  16.12 41 хв 
Олика 16.18 1 хв  16.19 48 хв 
271 Км 16.24 1 хв  16.25 54 хв 
Цумань 16.30 1 хв  16.31 1 г 
Новостав 16.37 1 хв  16.38 1 г  7 хв 
Ветеранів 16.41 1 хв  16.42 1 г  11 хв 
Клевань 16.45 1 хв  16.46 1 г  15 хв 
Оржів 16.50 1 хв  16.51 1 г  20 хв 
Грабів 16.54 1 хв  16.55 1 г  24 хв 
245 Км 16.59 1 хв  17.00 1 г  29 хв 
Городок 17.03 1 хв  17.04 1 г  33 хв 
Обарів 17.09 1 хв  17.10 1 г  39 хв 
Великий Олексин 17.15 1 хв  17.16 1 г  45 хв 
Рівне 17.22 3 хв  17.25 1 г  52 хв 
Дворецька 17.27 1 хв  17.28 1 г  57 хв 
Басів Кут 17.33 1 хв  17.34 2 г  3 хв 
Квасилів 17.38 1 хв  17.39 2 г  8 хв 
Здолбунів-Пас. 17.45 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6358 Луцьк — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031