У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6359 Жмеринка-Пас. — Гречани Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6359 сполученням Жмеринка-Пас. - Гречани відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.36 і прибуває на станцію Гречани о 19.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Межирів, Дубки, Стодульці, Радівці, Кориченці, Волоське, Літки, Масивці, Богданівці, Ракове, Кам'янецький Переїзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.36
Жмеринка-Подільська 17.46 1 хв  17.47 10 хв 
Межирів 17.50 1 хв  17.51 14 хв 
Лопатинці 17.53 1 хв  17.54 17 хв 
Дубки 18.02 1 хв  18.03 26 хв 
Сербинівці 18.07 1 хв  18.08 31 хв 
Стодульці 18.13 1 хв  18.14 37 хв 
Васютинці 18.19 1 хв  18.20 43 хв 
Радівці 18.29 1 хв  18.30 53 хв 
Комарівці 18.33 1 хв  18.34 57 хв 
Кориченці 18.39 1 хв  18.40 1 г  3 хв 
Нова Гута 18.44 1 хв  18.45 1 г  8 хв 
Волоське 18.49 1 хв  18.50 1 г  13 хв 
Деражня 18.57 1 хв  18.58 1 г  21 хв 
Літки 19.02 1 хв  19.03 1 г  26 хв 
Коржівці 19.08 1 хв  19.09 1 г  32 хв 
Масивці 19.14 1 хв  19.15 1 г  38 хв 
Верхня Ділянка 19.19 1 хв  19.20 1 г  43 хв 
Богданівці 19.27 1 хв  19.28 1 г  51 хв 
Копистин 19.30 1 хв  19.31 1 г  54 хв 
Ракове 19.35 1 хв  19.36 1 г  59 хв 
Хмельницький 19.40 4 хв  19.44 2 г  4 хв 
Кам'янецький Переїзд 19.49 1 хв  19.50 2 г  13 хв 
Речовий ринок 19.53 1 хв  19.54 2 г  17 хв 
Гречани 19.57 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6359 Жмеринка-Пас. — Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031