У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6361 Ромодан — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6361 сполученням Ромодан - Гребінка відправляється зі станції Ромодан о 05.36 і прибуває на станцію Гребінка о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 200 Км, Тарнавщина, Солоницька, Терни, Лубни, Стронське, Вили, Іванівка, Лазірки, 147 Км, 143 Км, Бесідівщина, 136 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 05.36
200 Км 05.45 2 хв  05.47 9 хв 
Тарнавщина 05.54 1 хв  05.55 18 хв 
Солоницька 06.08 1 хв  06.09 32 хв 
Терни 06.14 1 хв  06.15 38 хв 
Лубни 06.23 1 хв  06.24 47 хв 
Стронське 06.33 1 хв  06.34 57 хв 
Вили 06.43 1 хв  06.44 1 г  7 хв 
Іванівка 06.53 1 хв  06.54 1 г  17 хв 
Лазірки 07.03 10 хв  07.13 1 г  27 хв 
147 Км 07.18 1 хв  07.19 1 г  42 хв 
143 Км 07.23 1 хв  07.24 1 г  47 хв 
Бесідівщина 07.28 1 хв  07.29 1 г  52 хв 
136 Км 07.33 1 хв  07.34 1 г  57 хв 
Гребінка 07.40 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6361 Ромодан — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031