У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6361-6362 Здолбунів-Пас. — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6361-6362 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 17.05 і прибуває на станцію Ковель о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рівне, 245 Км, Ветеранів, Олика, Веснянка, Промислова, Промислова, Клепачів, Переспа, Вівчицьк, Колодяжне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 17.05
Квасилів 17.09 1 хв  17.10 4 хв 
Басів Кут 17.13 1 хв  17.14 8 хв 
Дворецька 17.20 1 хв  17.21 15 хв 
Рівне 17.23 7 хв  17.30 18 хв 
Великий Олексин 17.35 1 хв  17.36 30 хв 
Обарів 17.41 1 хв  17.42 36 хв 
Городок 17.45 1 хв  17.46 40 хв 
245 Км 17.48 1 хв  17.49 43 хв 
Грабів 17.53 1 хв  17.54 48 хв 
Оржів 17.56 1 хв  17.57 51 хв 
Клевань 18.03 2 хв  18.05 58 хв 
Ветеранів 18.08 1 хв  18.09 1 г  3 хв 
Новостав 18.12 1 хв  18.13 1 г  7 хв 
Цумань 18.19 1 хв  18.20 1 г  14 хв 
271 Км 18.25 1 хв  18.26 1 г  20 хв 
Олика 18.33 1 хв  18.34 1 г  28 хв 
Пальче 18.40 1 хв  18.41 1 г  35 хв 
Арматнів 18.44 1 хв  18.45 1 г  39 хв 
Звірів 18.49 1 хв  18.50 1 г  44 хв 
Веснянка 18.54 1 хв  18.55 1 г  49 хв 
Ківерці 19.01 2 хв  19.03 1 г  56 хв 
Жабки 19.06 1 хв  19.07 2 г  1 хв 
Дачне 19.11 1 хв  19.12 2 г  6 хв 
Промислова 19.16 1 хв  19.17 2 г  11 хв 
Прилуцька 19.19 1 хв  19.20 2 г  14 хв 
Луцьк 19.23 24 хв  19.47 2 г  18 хв 
Прилуцька 19.50 1 хв  19.51 2 г  45 хв 
Промислова 19.54 1 хв  19.55 2 г  49 хв 
Дачне 19.58 3 хв  20.01 2 г  53 хв 
Жабки 20.04 1 хв  20.05 2 г  59 хв 
Ківерці 20.10 30 хв  20.40 3 г  5 хв 
Клепачів 20.49 1 хв  20.50 3 г  44 хв 
Валер'янівка 20.55 1 хв  20.56 3 г  50 хв 
Рожище 21.00 5 хв  21.05 3 г  55 хв 
Бірок 21.12 1 хв  21.13 4 г  7 хв 
Переспа 21.17 1 хв  21.18 4 г  12 хв 
Трилісці 21.23 1 хв  21.24 4 г  18 хв 
Стохід 21.28 1 хв  21.29 4 г  23 хв 
Голоби 21.35 1 хв  21.36 4 г  30 хв 
Вівчицьк 21.40 1 хв  21.41 4 г  35 хв 
Погиньки 21.44 1 хв  21.45 4 г  39 хв 
352 Км 21.48 1 хв  21.49 4 г  43 хв 
Любитів 21.53 1 хв  21.54 4 г  48 хв 
Колодяжне 22.01 1 хв  22.02 4 г  56 хв 
Білий Налив 22.06 1 хв  22.07 5 г  1 хв 
Ковель 22.12 5 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6361-6362 Здолбунів-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30