У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6362-6722- Гребінка — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці відправляється зі станції Гребінка о 02.06 і прибуває на станцію Огульці о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 58 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лубни, Кибинці, Яреськи, 311 Км, Червоний Шлях, Дублянщина, Приміська, Іскрівка, Мар'їне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 02.06
136 Км 02.10 1 хв  02.11 4 хв 
Бесідівщина 02.16 1 хв  02.17 10 хв 
143 Км 02.21 1 хв  02.22 15 хв 
Лазірки 02.30 1 хв  02.31 24 хв 
Вили 02.44 4 хв  02.48 38 хв 
Лубни 03.06 1 хв  03.07 1 г 
Солоницька 03.24 1 хв  03.25 1 г  18 хв 
Тарнавщина 03.35 1 хв  03.36 1 г  29 хв 
200 Км 03.42 1 хв  03.43 1 г  36 хв 
Ромодан 03.51 2 хв  03.53 1 г  45 хв 
209 Км 03.59 1 хв  04.00 1 г  53 хв 
Кибинці 04.11 1 хв  04.12 2 г  5 хв 
Пост 227 Км 04.18 1 хв  04.19 2 г  12 хв 
Миргород 04.25 1 хв  04.26 2 г  19 хв 
Милашенкове 04.36 1 хв  04.37 2 г  30 хв 
Гоголеве 04.44 1 хв  04.45 2 г  38 хв 
Матяшівка 04.52 1 хв  04.53 2 г  46 хв 
Яреськи 04.59 1 хв  05.00 2 г  53 хв 
Сагайдак 05.11 1 хв  05.12 3 г  5 хв 
Братешки 05.20 9 хв  05.29 3 г  14 хв 
Решетилівка 05.41 1 хв  05.42 3 г  35 хв 
Уманцівка 05.55 1 хв  05.56 3 г  49 хв 
Абазівка 06.06 1 хв  06.07 4 г 
311 Км 06.12 1 хв  06.13 4 г  6 хв 
Супрунівка 06.20 1 хв  06.21 4 г  14 хв 
Полтава-Киівська 06.29 2 хв  06.31 4 г  23 хв 
Шведська Могила 06.37 1 хв  06.38 4 г  31 хв 
Яківці 06.41 1 хв  06.42 4 г  35 хв 
328 Км 06.45 1 хв  06.46 4 г  39 хв 
Червоний Шлях 06.50 1 хв  06.51 4 г  44 хв 
Кривохатки 06.56 2 хв  06.58 4 г  50 хв 
Крутий Берег 07.02 1 хв  07.03 4 г  56 хв 
Островок 07.06 1 хв  07.07 5 г 
Полтава-Південна 07.14 1 г 08.14 5 г  8 хв 
Східний 08.19 1 хв  08.20 6 г  13 хв 
Дублянщина 08.23 1 хв  08.24 6 г  17 хв 
Вакуленці 08.26 1 хв  08.27 6 г  20 хв 
Лісові Поляни 08.31 2 хв  08.33 6 г  25 хв 
Свинківка 08.35 1 хв  08.36 6 г  29 хв 
Ковалівка 08.39 1 хв  08.40 6 г  33 хв 
Парасковіївка 08.44 1 хв  08.45 6 г  38 хв 
Приміська 08.48 1 хв  08.49 6 г  42 хв 
Божкове 08.53 1 хв  08.54 6 г  47 хв 
Зелена 08.59 1 хв  09.00 6 г  53 хв 
Сторожовий 09.03 1 хв  09.04 6 г  57 хв 
Кочубеївка 09.13 1 хв  09.14 7 г  7 хв 
Скороходове 09.23 1 хв  09.24 7 г  17 хв 
Іскрівка 09.32 1 хв  09.33 7 г  26 хв 
Коломак 09.39 1 хв  09.40 7 г  33 хв 
80 Км 09.43 1 хв  09.44 7 г  37 хв 
Панасівка 09.48 1 хв  09.49 7 г  42 хв 
Водяна 09.58 1 хв  09.59 7 г  52 хв 
Садки 10.03 1 хв  10.04 7 г  57 хв 
Мар'їне 10.08 1 хв  10.09 8 г  2 хв 
Ков'яги 10.15 9 хв  10.24 8 г  9 хв 
Баранівка 10.29 1 хв  10.30 8 г  23 хв 
Рогівка 10.34 1 хв  10.35 8 г  28 хв 
Хворостове 10.37 1 хв  10.38 8 г  31 хв 
Огульці 10.44 8 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6362-6722- Гребінка — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031