У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6362 Гречани — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6362 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Гречани о 04.26 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янецький Переїзд, Ракове, Богданівці, Масивці, Літки, Волоське, Кориченці, Радівці, Васютинці, Сербинівці, Лопатинці, Жмеринка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 04.26
Речовий ринок 04.29 1 хв  04.30 3 хв 
Кам'янецький Переїзд 04.32 1 хв  04.33 6 хв 
Хмельницький 04.38 5 хв  04.43 12 хв 
Ракове 04.47 1 хв  04.48 21 хв 
Копистин 04.52 1 хв  04.53 26 хв 
Богданівці 04.55 1 хв  04.56 29 хв 
Верхня Ділянка 05.01 1 хв  05.02 35 хв 
Масивці 05.06 1 хв  05.07 40 хв 
Коржівці 05.13 1 хв  05.14 47 хв 
Літки 05.20 1 хв  05.21 54 хв 
Деражня 05.25 1 хв  05.26 59 хв 
Волоське 05.33 1 хв  05.34 1 г  7 хв 
Нова Гута 05.38 1 хв  05.39 1 г  12 хв 
Кориченці 05.44 1 хв  05.45 1 г  18 хв 
Комарівці 05.51 1 хв  05.52 1 г  25 хв 
Радівці 05.55 1 хв  05.56 1 г  29 хв 
Гришки 06.00 1 хв  06.01 1 г  34 хв 
Васютинці 06.05 1 хв  06.06 1 г  39 хв 
Стодульці 06.10 1 хв  06.11 1 г  44 хв 
Сербинівці 06.17 1 хв  06.18 1 г  51 хв 
Дубки 06.22 1 хв  06.23 1 г  56 хв 
Лопатинці 06.27 1 хв  06.28 2 г  1 хв 
Межирів 06.32 1 хв  06.33 2 г  6 хв 
Жмеринка-Подільська 06.38 1 хв  06.39 2 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 06.50 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6362 Гречани — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031