У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6363 Здолбунів-Пас. — Луцьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6363 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 20.40 і прибуває на станцію Луцьк о 23.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Обарів, 245 Км, Оржів, Ветеранів, Цумань, Олика, Арматнів, Веснянка, Жабки, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 20.40
Квасилів 20.45 1 хв  20.46 5 хв 
Басів Кут 20.50 1 хв  20.51 10 хв 
Дворецька 20.57 1 хв  20.58 17 хв 
Рівне 21.00 2 хв  21.02 20 хв 
Великий Олексин 21.07 1 хв  21.08 27 хв 
Обарів 21.13 1 хв  21.14 33 хв 
Городок 21.17 1 хв  21.18 37 хв 
245 Км 21.21 1 хв  21.22 41 хв 
Грабів 21.26 1 хв  21.27 46 хв 
Оржів 21.30 1 хв  21.31 50 хв 
Клевань 21.37 2 хв  21.39 57 хв 
Ветеранів 21.42 1 хв  21.43 1 г  2 хв 
Новостав 21.46 2 хв  21.48 1 г  6 хв 
Цумань 21.55 1 хв  21.56 1 г  15 хв 
271 Км 22.01 1 хв  22.02 1 г  21 хв 
Олика 22.09 1 хв  22.10 1 г  29 хв 
Пальче 22.16 1 хв  22.17 1 г  36 хв 
Арматнів 22.21 1 хв  22.22 1 г  41 хв 
Звірів 22.27 1 хв  22.28 1 г  47 хв 
Веснянка 22.33 1 хв  22.34 1 г  53 хв 
Ківерці 22.44 8 хв  22.52 2 г  4 хв 
Жабки 22.55 1 хв  22.56 2 г  15 хв 
Дачне 23.00 1 хв  23.01 2 г  20 хв 
Промислова 23.05 1 хв  23.06 2 г  25 хв 
Прилуцька 23.09 1 хв  23.10 2 г  29 хв 
Луцьк 23.14 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6363 Здолбунів-Пас. — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031