У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364-6363 Луцьк — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6364-6363 сполученням Луцьк - Ковель відправляється зі станції Луцьк о 04.42 і прибуває на станцію Ковель о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Промислова, Жабки, Клепачів, Рожище, Переспа, Стохід, Вівчицьк, 352 Км, Колодяжне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 04.42
Прилуцька 04.45 1 хв  04.46 3 хв 
Промислова 04.48 1 хв  04.49 6 хв 
Дачна 04.53 16 хв  05.09 11 хв 
Жабки 05.14 1 хв  05.15 32 хв 
Ківерці 05.20 20 хв  05.40 38 хв 
Клепачів 05.48 1 хв  05.49 1 г  6 хв 
Валер'янівка 05.55 1 хв  05.56 1 г  13 хв 
Рожище 06.01 1 хв  06.02 1 г  19 хв 
Бірок 06.10 1 хв  06.11 1 г  28 хв 
Переспа 06.15 4 хв  06.19 1 г  33 хв 
Трилісці 06.24 1 хв  06.25 1 г  42 хв 
Стохід 06.29 1 хв  06.30 1 г  47 хв 
Голоби 06.37 1 хв  06.38 1 г  55 хв 
Вівчицьк 06.42 1 хв  06.43 2 г 
Погиньки 06.47 1 хв  06.48 2 г  5 хв 
352 Км 06.51 1 хв  06.52 2 г  9 хв 
Любитів 06.56 1 хв  06.57 2 г  14 хв 
Колодяжне 07.05 1 хв  07.06 2 г  23 хв 
Білий Налив 07.10 1 хв  07.11 2 г  28 хв 
Ковель 07.14 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6364-6363 Луцьк — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031