У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364/6363 Луцьк — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6364/6363 сполученням Луцьк - Ковель відправляється зі станції Луцьк о 05.09 і прибуває на станцію Ковель о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Промислова, Жабки, Клепачів, Рожище, Переспа, Стохід, Вівчицьк, 352 Км, Колодяжне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 05.09
Прилуцька 05.12 1 хв  05.13 3 хв 
Промислова 05.15 1 хв  05.16 6 хв 
Дачне 05.20 1 хв  05.21 11 хв 
Жабки 05.25 1 хв  05.26 16 хв 
Ківерці 05.31 13 хв  05.44 22 хв 
Клепачів 05.51 1 хв  05.52 42 хв 
Валер'янівка 05.57 1 хв  05.58 48 хв 
Рожище 06.02 1 хв  06.03 53 хв 
Бірок 06.10 1 хв  06.11 1 г  1 хв 
Переспа 06.15 4 хв  06.19 1 г  6 хв 
Трилісці 06.24 1 хв  06.25 1 г  15 хв 
Стохід 06.29 1 хв  06.30 1 г  20 хв 
Голоби 06.37 1 хв  06.38 1 г  28 хв 
Вівчицьк 06.42 1 хв  06.43 1 г  33 хв 
Погиньки 06.47 1 хв  06.48 1 г  38 хв 
352 Км 06.51 1 хв  06.52 1 г  42 хв 
Любитів 06.56 1 хв  06.57 1 г  47 хв 
Колодяжне 07.05 1 хв  07.06 1 г  56 хв 
Білий Налив 07.10 1 хв  07.11 2 г  1 хв 
Ковель 07.14 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6364/6363 Луцьк — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31