У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6364/6363 Луцьк — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6364/6363 сполученням Луцьк - Ковель відправляється зі станції Луцьк о 05.09 і прибуває на станцію Ковель о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Промислова, Жабки, Клепачів, Рожище, Переспа, Стохід, Вівчицьк, 352 Км, Колодяжне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 22 січня і до відміни курсуватиме за змінним розкладом: Луцьк 05.09 Прилуцька 05.12-05.13 Промислова 05.15-05.16 Дачне 05.20-05.24 Жабки 05.28-05.29 Кiверцi 05.33-05.44, далі діючим розкладом.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 05.09
Прилуцька 05.12 1 хв  05.13 3 хв 
Промислова 05.15 1 хв  05.16 6 хв 
Дачне 05.20 1 хв  05.21 11 хв 
Жабки 05.25 1 хв  05.26 16 хв 
Ківерці 05.31 13 хв  05.44 22 хв 
Клепачів 05.51 1 хв  05.52 42 хв 
Валер'янівка 05.57 1 хв  05.58 48 хв 
Рожище 06.02 1 хв  06.03 53 хв 
Бірок 06.10 1 хв  06.11 1 г  1 хв 
Переспа 06.15 4 хв  06.19 1 г  6 хв 
Трилісці 06.24 1 хв  06.25 1 г  15 хв 
Стохід 06.29 1 хв  06.30 1 г  20 хв 
Голоби 06.37 1 хв  06.38 1 г  28 хв 
Вівчицьк 06.42 1 хв  06.43 1 г  33 хв 
Погиньки 06.47 1 хв  06.48 1 г  38 хв 
352 Км 06.51 1 хв  06.52 1 г  42 хв 
Любитів 06.56 1 хв  06.57 1 г  47 хв 
Колодяжне 07.05 1 хв  07.06 1 г  56 хв 
Білий Налив 07.10 1 хв  07.11 2 г  1 хв 
Ковель 07.14 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6364/6363 Луцьк — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930