У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6365 Ківерці — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6365 сполученням Ківерці - Ковель відправляється зі станції Ківерці о 17.54 і прибуває на станцію Ковель о 19.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Клепачів, Валер'янівка, Рожище, Бірок, Переспа, Трилісці, Стохід, Голоби, Вівчицьк, Погиньки, 352 Км, Любитів, Колодяжне, Білий Налив.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 17.54
Клепачів 18.02 1 хв  18.03 8 хв 
Валер'янівка 18.08 1 хв  18.09 14 хв 
Рожище 18.14 1 хв  18.15 20 хв 
Бірок 18.21 1 хв  18.22 27 хв 
Переспа 18.27 1 хв  18.28 33 хв 
Трилісці 18.32 1 хв  18.33 38 хв 
Стохід 18.37 1 хв  18.38 43 хв 
Голоби 18.45 3 хв  18.48 51 хв 
Вівчицьк 18.52 1 хв  18.53 58 хв 
Погиньки 18.56 1 хв  18.57 1 г  2 хв 
352 Км 19.00 1 хв  19.01 1 г  6 хв 
Любитів 19.06 4 хв  19.10 1 г  12 хв 
Колодяжне 19.19 1 хв  19.20 1 г  25 хв 
Білий Налив 19.24 1 хв  19.25 1 г  30 хв 
Ковель 19.29 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6365 Ківерці — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031