У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6366-6728 Гребінка — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6366-6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна відправляється зі станції Гребінка о 14.07 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 147 Км, Стронське, Тарнавщина, Кибинці, Гоголеве, Сагайдак, 294 Км, 311 Км, Яківці, Крутий Берег.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 14.07
136 Км 14.13 1 хв  14.14 6 хв 
Бесідівщина 14.19 1 хв  14.20 12 хв 
143 Км 14.24 1 хв  14.25 17 хв 
147 Км 14.29 1 хв  14.30 22 хв 
Лазірки 14.35 1 хв  14.36 28 хв 
Іванівка 14.42 1 хв  14.43 35 хв 
Вили 14.50 14 хв  15.04 43 хв 
Стронське 15.14 1 хв  15.15 1 г  7 хв 
Лубни 15.22 1 хв  15.23 1 г  15 хв 
Терни 15.31 1 хв  15.32 1 г  24 хв 
Солоницька 15.39 1 хв  15.40 1 г  32 хв 
Тарнавщина 15.50 1 хв  15.51 1 г  43 хв 
200 Км 15.57 1 хв  15.58 1 г  50 хв 
Ромодан 16.07 4 хв  16.11 2 г 
209 Км 16.18 1 хв  16.19 2 г  11 хв 
Кибинці 16.30 1 хв  16.31 2 г  23 хв 
Пост 227 Км 16.37 1 хв  16.38 2 г  30 хв 
Миргород 16.44 2 хв  16.46 2 г  37 хв 
Милашенкове 16.55 1 хв  16.56 2 г  48 хв 
Гоголеве 17.03 1 хв  17.04 2 г  56 хв 
Матяшівка 17.12 1 хв  17.13 3 г  5 хв 
Яреськи 17.20 1 хв  17.21 3 г  13 хв 
Федунка 17.27 1 хв  17.28 3 г  20 хв 
Сагайдак 17.35 1 хв  17.36 3 г  28 хв 
Братешки 17.44 1 хв  17.45 3 г  37 хв 
Шкурупій 17.52 1 хв  17.53 3 г  45 хв 
Решетилівка 18.00 4 хв  18.04 3 г  53 хв 
294 Км 18.08 1 хв  18.09 4 г  1 хв 
Уманцівка 18.19 1 хв  18.20 4 г  12 хв 
303 Км 18.25 1 хв  18.26 4 г  18 хв 
Абазівка 18.32 1 хв  18.33 4 г  25 хв 
311 Км 18.38 1 хв  18.39 4 г  31 хв 
Супрунівка 18.46 1 хв  18.47 4 г  39 хв 
Полтава-Киівська 18.55 2 хв  18.57 4 г  48 хв 
Шведська Могила 19.03 1 хв  19.04 4 г  56 хв 
Яківці 19.06 1 хв  19.07 4 г  59 хв 
328 Км 19.11 1 хв  19.12 5 г  4 хв 
Червоний Шлях 19.16 1 хв  19.17 5 г  9 хв 
Кривохатки 19.22 9 хв  19.31 5 г  15 хв 
Крутий Берег 19.35 1 хв  19.36 5 г  28 хв 
Островок 19.39 1 хв  19.40 5 г  32 хв 
Полтава-Південна 19.46 5 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6366-6728 Гребінка — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031