У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6366 Ковель — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6366 сполученням Ковель - Ківерці відправляється зі станції Ковель о 15.44 і прибуває на станцію Ківерці о 17.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білий Налив, Колодяжне, Любитів, 352 Км, Погиньки, Вівчицьк, Голоби, Стохід, Трилісці, Переспа, Бірок, Рожище, Валер'янівка, Клепачів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 15.44
Білий Налив 15.47 1 хв  15.48 3 хв 
Колодяжне 15.51 1 хв  15.52 7 хв 
Любитів 16.01 1 хв  16.02 17 хв 
352 Км 16.07 1 хв  16.08 23 хв 
Погиньки 16.11 1 хв  16.12 27 хв 
Вівчицьк 16.15 1 хв  16.16 31 хв 
Голоби 16.20 5 хв  16.25 36 хв 
Стохід 16.32 2 хв  16.34 48 хв 
Трилісці 16.39 1 хв  16.40 55 хв 
Переспа 16.46 2 хв  16.48 1 г  2 хв 
Бірок 16.53 1 хв  16.54 1 г  9 хв 
Рожище 17.01 2 хв  17.03 1 г  17 хв 
Валер'янівка 17.08 2 хв  17.10 1 г  24 хв 
Клепачів 17.18 1 хв  17.19 1 г  34 хв 
Ківерці 17.28 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6366 Ковель — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031