У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6369 Ківерці — Стоянів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів відправляється зі станції Ківерці о 20.30 і прибуває на станцію Стоянів о 23.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дачна, Прилуцька, Автозавод, Промінь, Лаврів, Вигуричі, Ниви-Губинські, Венгрівка, Застав'є, Горохів, Брани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 20.30
Жабки 20.34 1 хв  20.35 4 хв 
Дачна 20.40 5 хв  20.45 10 хв 
Промислова 20.50 1 хв  20.51 20 хв 
Прилуцька 20.53 1 хв  20.54 23 хв 
Луцьк 20.57 7 хв  21.04 27 хв 
Автозавод 21.11 1 хв  21.12 41 хв 
Гнидава 21.22 12 хв  21.34 52 хв 
Промінь 21.40 1 хв  21.41 1 г  10 хв 
Оздів 21.51 1 хв  21.52 1 г  21 хв 
Лаврів 22.00 1 хв  22.01 1 г  30 хв 
Несвіч-Волинський 22.07 1 хв  22.08 1 г  37 хв 
Вигуричі 22.15 1 хв  22.16 1 г  45 хв 
Дубова Корчма 22.21 1 хв  22.22 1 г  51 хв 
Ниви-Губинські 22.28 1 хв  22.29 1 г  58 хв 
Сенкевичівка 22.35 1 хв  22.36 2 г  5 хв 
Венгрівка 22.47 1 хв  22.48 2 г  17 хв 
Звиняче 22.55 1 хв  22.56 2 г  25 хв 
Застав'є 23.00 1 хв  23.01 2 г  30 хв 
Галичини 23.08 1 хв  23.09 2 г  38 хв 
Горохів 23.18 1 хв  23.19 2 г  48 хв 
98 Км 23.27 1 хв  23.28 2 г  57 хв 
Брани 23.36 1 хв  23.37 3 г  6 хв 
Стоянів 23.52 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6369 Ківерці — Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031