У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6369 Ківерці — Стоянів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів відправляється зі станції Ківерці о 20.30 і прибуває на станцію Стоянів о 23.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дачне, Прилуцька, Автозавод, Промінь, Лаврів, Вигуричі, Ниви-Губинські, Венгрівка, Застав'є, Горохів, Брани.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 20.30
Жабки 20.34 1 хв  20.35 4 хв 
Дачне 20.40 5 хв  20.45 10 хв 
Промислова 20.50 1 хв  20.51 20 хв 
Прилуцька 20.53 1 хв  20.54 23 хв 
Луцьк 20.57 4 хв  21.01 27 хв 
Автозавод 21.07 1 хв  21.08 37 хв 
Гнидава 21.19 1 хв  21.20 49 хв 
Промінь 21.25 1 хв  21.26 55 хв 
Оздів 21.36 1 хв  21.37 1 г  6 хв 
Лаврів 21.45 1 хв  21.46 1 г  15 хв 
Несвіч-Волинський 21.51 1 хв  21.52 1 г  21 хв 
Вигуричі 21.59 1 хв  22.00 1 г  29 хв 
Дубова Корчма 22.05 1 хв  22.06 1 г  35 хв 
Ниви-Губинські 22.12 1 хв  22.13 1 г  42 хв 
Сенкевичівка 22.18 1 хв  22.19 1 г  48 хв 
Венгрівка 22.30 1 хв  22.31 2 г 
Звиняче 22.37 1 хв  22.38 2 г  7 хв 
Застав'є 22.44 1 хв  22.45 2 г  14 хв 
Галичини 22.54 1 хв  22.55 2 г  24 хв 
Горохів 23.03 1 хв  23.04 2 г  33 хв 
98 Км 23.13 1 хв  23.14 2 г  43 хв 
Брани 23.23 1 хв  23.24 2 г  53 хв 
Стоянів 23.38 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6369 Ківерці — Стоянів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728