У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6370 Гребінка — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6370 сполученням Гребінка - Ромодан відправляється зі станції Гребінка о 20.22 і прибуває на станцію Ромодан о 22.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 136 Км, Бесідівщина, 143 Км, 147 Км, Лазірки, Іванівка, Вили, Стронське, Лубни, Терни, Солоницька, Тарнавщина, 200 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.22
136 Км 20.27 1 хв  20.28 5 хв 
Бесідівщина 20.33 1 хв  20.34 11 хв 
143 Км 20.38 1 хв  20.39 16 хв 
147 Км 20.43 1 хв  20.44 21 хв 
Лазірки 20.49 1 хв  20.50 27 хв 
Іванівка 20.57 1 хв  20.58 35 хв 
Вили 21.05 1 хв  21.06 43 хв 
Стронське 21.16 6 хв  21.22 54 хв 
Лубни 21.30 2 хв  21.32 1 г  8 хв 
Терни 21.40 1 хв  21.41 1 г  18 хв 
Солоницька 21.49 10 хв  21.59 1 г  27 хв 
Тарнавщина 22.11 8 хв  22.19 1 г  49 хв 
200 Км 22.26 1 хв  22.27 2 г  4 хв 
Ромодан 22.35 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6370 Гребінка — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031