У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6370 Стоянів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6370 сполученням Стоянів - Ківерці відправляється зі станції Стоянів о 04.00 і прибуває на станцію Ківерці о 07.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 98 Км, Галичини, Звиняче, Сенкевичівка, Дубова Корчма, Несвіч-Волинський, Оздів, Гнидава, Луцьк, Промислова, Жабки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 22 січня і до відміни курсуватиме за змінним розкладом: Стоянiв 04.10 Брани 04.23-04.24 пл. 98км 04.30-04.31 Горохiв 04.40-04.41 Галичани 04.49-04.51 Застав`я 04.59-05.00 Звиняче 05.07-05.08 Венгрівка 05.14-05.15 Сенкевичiвка 05.27-05.28 Ниви Губинські 05.32-05.33 Дубова Корчма 05.40-05.41 Вигуричі 05.46-05.47 Несвiч-Волинськ. 05.57-06.06 Лаврів 06.11-06.12 Оздів 06.19-06.20 Промінь 06.30-06.31 Гнідава 06.37-06.38 Автозавод 06.47-06.48 Луцьк 06.53-06.57 Прилуцька 07.00-07.01 Промислова 07.04-07.05 Дачне 07.10 Жабки 07.15-07.16 Кiверцi 07.20.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 04.00
Брани 04.13 1 хв  04.14 13 хв 
98 Км 04.20 1 хв  04.21 20 хв 
Горохів 04.30 1 хв  04.31 30 хв 
Галичини 04.39 2 хв  04.41 39 хв 
Застав'є 04.49 1 хв  04.50 49 хв 
Звиняче 04.56 1 хв  04.57 56 хв 
Венгрівка 05.03 1 хв  05.04 1 г  3 хв 
Сенкевичівка 05.15 1 хв  05.16 1 г  15 хв 
Ниви-Губинські 05.20 1 хв  05.21 1 г  20 хв 
Дубова Корчма 05.28 1 хв  05.29 1 г  28 хв 
Вигуричі 05.34 1 хв  05.35 1 г  34 хв 
Несвіч-Волинський 05.44 1 хв  05.45 1 г  44 хв 
Лаврів 05.50 1 хв  05.51 1 г  50 хв 
Оздів 06.00 1 хв  06.01 2 г 
Промінь 06.12 1 хв  06.13 2 г  12 хв 
Гнидава 06.18 8 хв  06.26 2 г  18 хв 
Автозавод 06.39 1 хв  06.40 2 г  39 хв 
Луцьк 06.48 5 хв  06.53 2 г  48 хв 
Прилуцька 06.56 1 хв  06.57 2 г  56 хв 
Промислова 07.01 1 хв  07.02 3 г  1 хв 
Дачне 07.06 1 хв  07.07 3 г  6 хв 
Жабки 07.10 1 хв  07.11 3 г  10 хв 
Ківерці 07.16 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6370 Стоянів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930