У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6370 Стоянів — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6370 сполученням Стоянів - Ківерці відправляється зі станції Стоянів о 04.10 і прибуває на станцію Ківерці о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 98 Км, Галичини, Звиняче, Сенкевичівка, Дубова Корчма, Несвіч-Волинський, Оздів, Гнидава, Луцьк, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стоянів 04.10
Брани 04.23 1 хв  04.24 13 хв 
98 Км 04.30 1 хв  04.31 20 хв 
Горохів 04.40 1 хв  04.41 30 хв 
Галичини 04.49 2 хв  04.51 39 хв 
Застав'є 04.59 1 хв  05.00 49 хв 
Звиняче 05.07 1 хв  05.08 57 хв 
Венгрівка 05.14 1 хв  05.15 1 г  4 хв 
Сенкевичівка 05.27 1 хв  05.28 1 г  17 хв 
Ниви-Губинські 05.32 1 хв  05.33 1 г  22 хв 
Дубова Корчма 05.40 1 хв  05.41 1 г  30 хв 
Вигуричі 05.46 1 хв  05.47 1 г  36 хв 
Несвіч-Волинський 05.57 9 хв  06.06 1 г  47 хв 
Лаврів 06.11 1 хв  06.12 2 г  1 хв 
Оздів 06.19 1 хв  06.20 2 г  9 хв 
Промінь 06.30 1 хв  06.31 2 г  20 хв 
Гнидава 06.37 1 хв  06.38 2 г  27 хв 
Автозавод 06.47 1 хв  06.48 2 г  37 хв 
Луцьк 06.53 4 хв  06.57 2 г  43 хв 
Прилуцька 07.00 1 хв  07.01 2 г  50 хв 
Промислова 07.04 1 хв  07.05 2 г  54 хв 
Жабки 07.15 1 хв  07.16 3 г  5 хв 
Ківерці 07.20 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6370 Стоянів — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031