У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6374 Ягодин — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6374 сполученням Ягодин - Ковель відправляється зі станції Ягодин о 16.22 і прибуває на станцію Ковель о 17.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Любомль, Скиби, Підгородне-2, Підгородне, Руда, Високий Хутір, Мацеїв, Паридуби, Кошари Нові, Депо, Кошари, Круги, 464 Км, Черкаси-Волинські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ягодин 16.22
Любомль 16.37 1 хв  16.38 15 хв 
Скиби 16.44 1 хв  16.45 22 хв 
Підгородне-2 16.50 1 хв  16.51 28 хв 
Підгородне 16.55 1 хв  16.56 33 хв 
Руда 17.00 1 хв  17.01 38 хв 
Високий Хутір 17.06 1 хв  17.07 44 хв 
Мацеїв 17.14 1 хв  17.15 52 хв 
Паридуби 17.21 1 хв  17.22 59 хв 
Кошари Нові 17.26 1 хв  17.27 1 г  4 хв 
Депо 17.29 1 хв  17.30 1 г  7 хв 
Кошари 17.33 1 хв  17.34 1 г  11 хв 
Круги 17.37 1 хв  17.38 1 г  15 хв 
464 Км 17.41 1 хв  17.42 1 г  19 хв 
Черкаси-Волинські 17.46 1 хв  17.47 1 г  24 хв 
Ковель 17.55 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6374 Ягодин — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031