У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6375 Ковель — Ягодин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6375 сполученням Ковель - Ягодин відправляється зі станції Ковель о 15.50 і прибуває на станцію Ягодин о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Черкаси-Волинські, 464 Км, Круги, Кошари, Депо, Кошари Нові, Паридуби, Мацеїв, Високий Хутір, Руда, Підгородне, Підгородне-2, Скиби, Любомль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14, 16 травня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 15.50
Черкаси-Волинські 15.58 1 хв  15.59 8 хв 
464 Км 16.03 1 хв  16.04 13 хв 
Круги 16.07 1 хв  16.08 17 хв 
Кошари 16.11 1 хв  16.12 21 хв 
Депо 16.14 1 хв  16.15 24 хв 
Кошари Нові 16.17 1 хв  16.18 27 хв 
Паридуби 16.23 1 хв  16.24 33 хв 
Мацеїв 16.30 1 хв  16.31 40 хв 
Високий Хутір 16.37 1 хв  16.38 47 хв 
Руда 16.42 1 хв  16.43 52 хв 
Підгородне 16.47 1 хв  16.48 57 хв 
Підгородне-2 16.53 1 хв  16.54 1 г  3 хв 
Скиби 17.00 1 хв  17.01 1 г  10 хв 
Любомль 17.08 2 хв  17.10 1 г  18 хв 
Ягодин 17.25 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6375 Ковель — Ягодин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930