У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6375 Ковель — Ягодин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6375 сполученням Ковель - Ягодин відправляється зі станції Ковель о 15.50 і прибуває на станцію Ягодин о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Черкаси-Волинські, 464 Км, Круги, Кошари, Депо, Кошари Нові, Паридуби, Мацеїв, Високий Хутір, Руда, Підгородне, Підгородне-2, Скиби, Любомль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 15.50
Черкаси-Волинські 15.58 1 хв  15.59 8 хв 
464 Км 16.03 1 хв  16.04 13 хв 
Круги 16.07 1 хв  16.08 17 хв 
Кошари 16.11 1 хв  16.12 21 хв 
Депо 16.14 1 хв  16.15 24 хв 
Кошари Нові 16.17 1 хв  16.18 27 хв 
Паридуби 16.23 1 хв  16.24 33 хв 
Мацеїв 16.30 1 хв  16.31 40 хв 
Високий Хутір 16.37 1 хв  16.38 47 хв 
Руда 16.42 1 хв  16.43 52 хв 
Підгородне 16.47 1 хв  16.48 57 хв 
Підгородне-2 16.53 1 хв  16.54 1 г  3 хв 
Скиби 17.00 1 хв  17.01 1 г  10 хв 
Любомль 17.08 2 хв  17.10 1 г  18 хв 
Ягодин 17.25 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6375 Ковель — Ягодин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728