У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6376 Ягодин — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6376 сполученням Ягодин - Ковель відправляється зі станції Ягодин о 17.57 і прибуває на станцію Ковель о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Любомль, Скиби, Підгородне-2, Підгородне, Руда, Високий Хутір, Мацеїв, Паридуби, Кошари Нові, Депо, Кошари, Круги, 464 Км, Черкаси-Волинські.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ягодин 17.57
Любомль 18.12 1 хв  18.13 15 хв 
Скиби 18.19 1 хв  18.20 22 хв 
Підгородне-2 18.25 1 хв  18.26 28 хв 
Підгородне 18.30 1 хв  18.31 33 хв 
Руда 18.35 1 хв  18.36 38 хв 
Високий Хутір 18.41 1 хв  18.42 44 хв 
Мацеїв 18.49 1 хв  18.50 52 хв 
Паридуби 18.56 1 хв  18.57 59 хв 
Кошари Нові 19.01 1 хв  19.02 1 г  4 хв 
Депо 19.04 1 хв  19.05 1 г  7 хв 
Кошари 19.08 1 хв  19.09 1 г  11 хв 
Круги 19.12 1 хв  19.13 1 г  15 хв 
464 Км 19.16 1 хв  19.17 1 г  19 хв 
Черкаси-Волинські 19.21 1 хв  19.22 1 г  24 хв 
Ковель 19.30 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6376 Ягодин — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930